» » » Як відновити свої сили після тренування?
Усі новини

Як відновити свої сили після тренування?

Як відновити свої сили після тренування?

Наш організм вивільняє в процесі тренування велика кількість енергії, яку після закінчення занять потрібно обов'язково поповнити, інакше це може призвести до судом і хронічної втоми м'язів. Втомлюєтеся після тренувань? Дана стаття якраз про те, як відновити свої сили після посилених занять у фітнес-центрі.

Зверніть увагу: якщо Ваш організм не отримає повноцінного відпочинку, то це може незабаром призвести до серйозних проблем. Будь фітнес-інструктор скаже вам, наскільки важливо «правильно відпочити» після тренувань - це дозволить повернути тілу самовладання і допоможе м'язам розслабитися.

Наш організм вивільняє в процесі тренування велика кількість енергії, яку після закінчення занять потрібно обов'язково поповнити, інакше це може призвести до судом і хронічної втоми м'язів.

Отже, ми наведемо кілька основних положень - як відпочити і відновити свої сили після тренування. Складено вони індійським фахівцем в області фітнесу, автором безлічі статей Arjun Kulkarni.

1. Відпочинок

На одному занятті зазвичай опрацьовують якусь одну групу м'язів, особливо це стосується клієнтів тренажерного залу. Цьому правилу необхідно слідувати неухильно і тільки після закінчення декількох днів повертатися до вправ на ті м'язи, які ви вже тренували. У всякому разі, тимчасовий розрив не повинен становити менше 2 діб.

2. Розтяжка

Потягування в кінці вправ дозволять вашим м'язам охолонути. Активізовані під час виконання вправ м'язи приходять в нормальний стан, зменшується рівень вмісту молочної кислоти, що знижує ризик виникнення судом у даний момент і згодом.

3. Рідина

В процесі фізичних навантажень організм втрачає велику кількість води, яка виходить через піт. З цим допоможе впоратися рясне пиття. Але що пити? Поряд з простою водою, тренери радять вживати напої, що містять вуглеводи і білок - як ви вже зрозуміли, це протеїнові коктейлі. Вживаючи напої після і під час тренування, ви допоможете заповнити нестачу рідини в організмі і тим самим відновленню м'язів.

4. Харчування

Думаю, не відкриємо вам таємницю, якщо скажемо, що після тренування ідеальні складові харчування - продукти, що містять вуглеводи і білок. Вуглеводи повертають енергію, а білок допомагає відновленню і збільшенню м'язів. Однак пам'ятайте, що велика кількість цукру не тільки може швидко відновити сили, а й відкластися непрезентабельними складками на животі. Кількість вуглеводів, яке варто вживати після тренування, залежить від конкретної людини - це все досить індивідуально, тому з цього питання краще проконсультуйтеся зі своїм лікарем або фітнес-тренером. Ідеальним меню для прийому їжі після тренування стане: куряча грудка і яйця, зварені круто.

Ось, загалом-то, і весь список базових методів відновлення після тренування. Обов'язково проконсультуйтеся у свого тренера або лікаря з приводу методів відновлення, які для Вас будуть краще.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю