» » » Спортивні пристрої: необхідність чи гроші на вітер?
Усі новини

Спортивні пристрої: необхідність чи гроші на вітер?

Спортивні пристрої: необхідність чи гроші на вітер?

Сучасні технології пропонують різні пристроїв людям, які ведуть активний спосіб життя. MEN's LIFE допоможе тобі вибрати ефективного помічника і не витратити гроші даремно Сучасні технології пропонують різні пристроїв людям, які ведуть активний спосіб життя. MEN's LIFE допоможе тобі вибрати ефективного помічника і не витратити гроші даремно.

Крокоміри.
Якщо тобі необхідно більше мотивацій для тренувань, то крокоміри, які розраховують кожен крок, можуть тобі в цьому допомогти. Пристрій під назвою крокомір допоможе встановити необхідну мету і відслідковувати прогрес.

Лічильники калорій.
У деяких крокомір є функція конвертації кроків і швидкості в спалюються калорії. Тим, хто намагається схуднути, ці пристрої будуть особливо корисні.

Пульсометри. Контроль над частотою ударів серця і серцевих скорочень допоможе тобі виміряти і визначити відповідну інтенсивність тренування. У спеціалізованих магазинах є великий асортимент подібних пристроїв: велика кількість моделей разом з відображенням частоти серцевих скорочень в реальному часі дозволяють встановити цільової пульс і вчасно попередити тебе про перенапруження. Пульсометри допоможуть початківцям спортсменам визначити різницю між середньою інтенсивністю і високою інтенсивністю навантажень. Спортсменам високого рівня монітори серцевого ритму необхідні для того, щоб переконатися, що вони досягають і залишаються в їх цільової зоні пульсу.

Жиромери
(Монітори жиру) - це прилади, які визначають процентний вміст жирової тканини в організмі. На жаль, їх точність не була достовірно протестована в незалежних дослідженнях. І самі виробники визнають, що монітор жиру не може забезпечити достовірність вимірювань у культуристів, спортсменів, жінок після менопаузи, людей похилого віку, дітей.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю