» » » Підвищуємо ефективність занять на тренажерах
Усі новини

Підвищуємо ефективність занять на тренажерах

Підвищуємо ефективність занять на тренажерах

Вже неодноразово було сказано, що якщо хочеш досягти дійсно вражаючих результатів, займаючись в тренажерному залі, необхідно щоб тренування були переважно з вільним вагою Вже неодноразово було сказано, що якщо хочеш досягти дійсно вражаючих результатів, займаючись в тренажерному залі, необхідно щоб тренування були переважно з вільним вагою. Але це не означає, що тренажери зовсім не ефективні. Навпаки, вони будуть показувати ефект, але тільки якщо їх правильно використовувати.

Переваги базових вправ в тому, що вони задіють максимальна кількість м'язових волокон. Найбільший ефект приносять ті вправи, в яких задіюються м'язи-стабілізатори, під час виконання яких тілу необхідно дотримуватися рівновагу (Станова тяга, вертикальний жим, жим лежачи, випади, присідання). Під час виконання вправи на тренажері, його конструкція робить висновок тіло жорстку раму. Саме з цієї причини тобі самому необхідно вносити зміни в тренування і вдосконалити їх.
Головна суть тренувань проста - тобі необхідно зробити так, щоб тілу довелося боротися за рівновагу.

Ти можеш виконувати жим платформи лежачи однією ногою, а не двома.

Роби кожною рукою по черзі тягу до поясу в блоковому тренажері, впираючись в платформу однією ногою.

MEN's LIFE рекомендує тобі експериментувати таким чином з кожним тренажером і битва за рівновагу виллється в прогрес на тренуванні!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю