Усі новини

Як повернути бажання тренуватися?

Як повернути бажання тренуватися?

Причин, що спонукали вас одного разу переступити поріг фітнес-клубу або тренажерного залу, було хоч відбавляй але тепер запалу тренуватися помітно поменшало. Чому? Причин, що спонукали вас одного разу переступити поріг фітнес-клубу або тренажерного залу, було хоч відбавляй: бажання скинути вагу і влізти в улюблені джинси, вразити дівчину своїм накоченим торсом, перетворитися до відпустки Але ось літо добігає кінця, об'єкт обожнювання перестав подобатися, зайві кілограми були скинуті (або залишилися), і запалу тренуватися помітно поменшало. Чому? Адже заняття вам і правда подобалися Іноді до цього змушують обставини. Наприклад, зміна місця проживання: коли полюбився клуб "не по дорозі", відвідувати тренування стає складніше. Низка свят, відпустку ламають звичний режим, а повернутися до занять нелегко. Однак є маса спортсменів, які долають подібні труднощі. Оскільки зберігають головне: внутрішній настрій і мотивацію.

Прагніть виконати своє, а не чуже бажання!

Поставте собі довгострокову мету. "Лікар каже, мені пора худнути", "моя дівчина мріє про шести кубиках на моєму пресі" - це до ваших прагненням відношення не має, тому і не спрацює. Ви повинні робити те, що хочете, а не те, що потрібно комусь ще.

Поставте собі термін

Одним з головних умов багаторічного "роману з фітнесом" є звичка. Вона, як відомо, виробляється на 21 добу. Зі спортом - трохи довше, адже ви не щодня ходите на заняття. Пам'ятайте про це перший час, коли вам, можливо, доведеться змушувати себе тренуватися. Наш організм повинен звикнути до навантажень, щоб потім вони стали для нього справжньою потребою.

Знайдіть однодумців

Ще одна з маленьких хитрощів, як надовго затриматися в спортклубі: зібрати навколо себе друзів-однодумців. У тих, хто тренується удвох, менше шансів кинути заняття, - запевняють психологи. Удвох веселіше і є легкий дух суперництва. Якщо серед ваших друзів бажаючих займатися немає, познайомтеся з ким-небудь прямо в залі. У цьому випадку, крім спілкування, ви можете отримати масу інформації і порад. Особливо якщо ваш партнер по тренуваннях - більш досвідчений спортсмен. Але головне, тренуючись в парі, знову ж слідувати своїм, а не чужим бажанням.

Попереджений значить озброєний!

У кожного з нас бувають моменти, коли хочеться кинути фітнес. Найчастіше вони припадають на наступні періоди:

Другий-третій місяць занять. Перший час ви радієте нових вражень, а ваше тіло - фізичних навантажень, яких багато хто з нас у повсякденному житті позбавлені. Йде активне вироблення гормонів радості. І раптом ефект новизни зникає. І замість нього приходить відчуття "сірих спортивних буднів".

Шість-вісім місяців. Час першого плато. Після перших перемог не кожному вдається пережити і перші розчарування, а точніше, відсутність результатів. У цей момент вкрай важливо навчитися шукати і відкривати для себе в фітнесі щось нове,
варіюючи навантаження.

Рік. Перша точка в часі, коли людині здається, що він ходить у фітнес-клуб вже дуже довго, все знає і все вміє. З одного боку, у вас вже виробилася звичка до занять, якщо вони були регулярними. З іншого - вам здається, що ви отримали від тренувань все, що могли, або, навпаки, так і не домоглися ніякого толку. Спробуйте переключитися, обрати для себе іншу мету, яка зможе заново народити в вас бажання тренуватися.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю