» » » Спортивне харчування - максимум віддачі від спорту з користю для здоров'я
Усі новини

Спортивне харчування - максимум віддачі від спорту з користю для здоров'я

Спортивне харчування - максимум віддачі від спорту з користю для здоров'я

Для того, щоб отримати максимальну віддачу від занять спортом і закріпити результат, необхідно регулярно насичувати організм корисними речовинами, що не завжди можливо тільки при дотриманні правильного раціону Людина була створена природою, як самостійна і саморегулююча біологічна система. Про те, що харчуватися потрібно правильно, уникати шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя, виконуючи регулярні фізичні навантаження, знає навіть малюк-дедсадовец. Але цивілізація, яка розвивається швидкими темпами, порушуючи рівновагу в природі, внесла свої корективи в наше життя: вживання здорової їжі та стабільних фізичних навантажень недостатньо для створення гармонійно розвиненої здорового тіла і підтримки його в тонусі. Для того, щоб отримати максимальну віддачу від занять спортом і закріпити результат, необхідно регулярно насичувати організм корисними речовинами, що не завжди можливо тільки при дотриманні правильного раціону. Вирішити проблему з максимальною користю для вас допоможе спортивне харчування . Спортивне харчування - повний комплекс корисних речовин водному «флаконі»
Всі речовини і компоненти, необхідні організму, завдяки спортивного харчування, легко отримати в формі концентрованого продукту. Це спеціальні комплекси, що були розроблені і створені для людей, які ведуть активний спортивний спосіб життя. Функції таких добавок - поліпшити спортивні результати, наростити м'язову масу, збільшити витривалість і підвищити силу атлета. Наукові розробки та дослідження в області фізіології і дієтології беруть за основу при виробництві спортивного харчування.
Багато новачків в світі спорту і фітнесу плутають спортивні добавки зі стероїдами. Насправді ж - такі добавки -ні що інше, як концентрат, до складу якого входять такі ж компоненти, як і в ваш звичний раціон. Різниця лише в тому, що звичайна їжа розщеплюється і засвоюється в організмі більш тривалий час, а спортивні добавки - в половину швидше. Витрати ж в даному випадку на перетравлення і засвоєння продукту мінімальні, а енергетична цінність продукту володіє вищими показниками. Так, за кількістю калорій одну порцію спортивного коктейлю можна прирівняти до порції макаронів з відбивною з добірної свинини. Але ж не дарма такий вид харчування відносять до харчових добавок: приймають дані коктейлі в комплексі зі звичайним харчовим раціоном для повноцінного насичення організму всіма необхідними речовинами.
Спортивне харчування - максимум віддачі від спорту з користю для здоров'я
Як розібратися в гейнерах, протеїнах і сжіросжігателях
Спортивне харчування підрозділяється на кілька класифікацій.

Це протеїни - добавки для набору м'язової маси; гейнери - зростання м'язів спільно з відновленням енергії; амінокислоти - добавки антикатаболического дії, які гальмують розпад білка.

Також до спортивного харчування відносяться спалювачі жиру, анаболічні комплекси - для набору м'язової маси, креатин і вітамінно-мінеральні комплекси.
Залежно від поставленої мети, застосовують різні комплекси спортивного харчування. Так, для інтенсивного набору м'язової маси в швидкі терміни при худорлявому складання тіла рекомендується комплекс з протеїну, гейнера і предтреніровочних добавок. Таке харчування також збільшить вашу витривалість і силові показники.
Протеїн: 100% WheyGoldStandard - провідний за паливною ефективністю продукт, повністю відповідний співвідношенню середньої ціни і високої якості. Приймати рекомендується по одній порції, від 3-х до 5-ти разів на день, в перервах між звичайним прийомом їжі. Починати день слід з прийому даного продукту. Оптимальна порція прийому за раз - 20-30 м Гейнер: UpYourMassпрінімается відразу після тренування, в розмірі однієї порції, що дозволяє поповнити виникла брак (дефіцит) енергії після тренування і дати поштовх для зростання м'язової маси. Якщо ви не можете прийняти повноцінний сніданок, то гейнер можна приймати замість сніданку. Необхідно вести облік протеїну, що міститься в гейнере, при підрахунку добової норми і порційно розподілі.
Для якісного набору м'язової маси вживають комплекс з швидкого протеїну (сироватковий білок), повільного (комплексного) протеїну, предтренеровочного комплексу. Всі реакції м'язового зростання успішно протікають при використанні вітамінно-мінерального комплексу. Тому Opti-men для чоловіків або Opti-women для жінок - просто необхідні. Дана добавка розроблена спеціально для занять спортом і забезпечує ідеальні умови для зростання м'язової маси. Все залежить від поставленої вами мети: прийом спортивного харчування може не тільки наростити м'язи, але і зменшити жирові відкладення, а також допоможе вашому організму стати більш витривалим. Передозування спортивними добавками - не на користь
Часто можна почути розмови про шкоду спортивного харчування, однак варто розуміти, що як і будь-який натуральний продукт, такі добавки не на всіх діють однаково. Спортивне харчування виробляють зі звичайних харчових продуктів, які можуть переносити далеко не всі люди. Але, крім індивідуальних показників, не варто допускати передозування протеїни, гейнери та іншими добавками. Інакше можуть виникнути різні розлади травної системи: нудота і печія, метеоризм, діарея або навпаки - запори, алергічна реакція. У таких випадках допоможе коригування дози або прийом ферментів, якщо у вас немає індивідуальної нестерпності добавок.
Однак, не варто забувати, що вживання недостатніх доз добавок або несистематичний прийом спортивного харчування не призведе до бажаних результатів. Сьогодні купити спортивне харчування, завдяки спеціалізованим інтернет-магазинах, можна не виходячи з дому. Лідерами по виробництву даної продукції є США. Також на українському ринку спортивного харчування можна купити продукти з Європи. Марки-лідери - етоOptimum Nutrition, BSN, Universal Nutrition, MuscleTechідругіе.Данная продукція характеризується відмінною якістю, позитивними робочими показниками, широким асортиментом, і виправданою вартістю. У кожній категорії спортивного харчування протеїни, амінокислоти, BCAA, гейнери, вітаміни та інші продукти знаходяться на провідних позиціях і завжди затребувані серед бодібілдерів і спортсменів.
На чому не варто економити і як витрачати менше
Не варто економити кошти, купуючи продукцію сумнівної якості або невідомих виробників. В даному випадку краще переплатити. Професійний спортсмен витрачає на спортивне харчування великі кошти. Для новачка ж такі витрати не тільки накладні, але і не завжди виправдані. Тому заощадити можна не на дешевшому невідомому аналогу, а навчаючись визначати свої справжні потреби. Купуйте лише ті комплекси, які потрібні вашому організму. А також економічним рішенням може стати покупка спортивного харчування на вагу або в меншому дозуванні.
Проводиться спортивне харчування як в капсулах (таблетках), так і у вигляді порошков.Большой популярністю користуються добавки з шоколадним смаком, меншою - з фруктовим. Хоча цей поділ все-таки умовно - у кожного свої смакові переваги. Такий продукт легко розчиняється в будь-якої рідини - воді, чаї, соку. Застосовувати добавки дуже легко: білково-вуглеводні комплекси випивають за півгодини до тренувань, протеїнові коктейлі - негайно після закінчення занять в спортзалі. У разі ж роботи над позбавленням від зайвої ваги? вживаються продукти, що містять L-карнітин.
Сьогодні спортивне харчування в Україні стає все більш популярним не тільки серед атлетів, а й серед людей, охочих прекрасно виглядати і стежать за своїм здоров'ям. Адже такі комплекси не тільки допоможуть вам знайти силу і змоделювати прекрасне тіло, але і істотно знизять ризик розвитку серцево-судинних захворювань!
Стаття написана за матеріалами сайту SportFood .


Стаття розміщена на правах реклами [/i]
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю