» » » Боксерські рукавички: які вони бувають і як їх вибрати
Усі новини

Боксерські рукавички: які вони бувають і як їх вибрати

Боксерські рукавички: які вони бувають і як їх вибрати

Ми не уявляємо сучасний бокс без боксерських рукавичок, але ж колись було по-іншому. Історія і види рукавичок для боксу Боксерські рукавички - винахід зовсім не нове. Вперше вони з'явилися ще в античній Греції, тільки не в звичному нам вигляді, а у вигляді стрічок з грубої шкіри, які намотували на кисть. У Стародавньому Римі додумалися пристосовувати до них металеві накладки, які збільшували силу удару. А більш сучасні боксерські рукавички з'явилися в 17 столітті, причому сприймалося це нововведення не дуже охоче. І тільки ближче до кінця 19 століття бокс без спеціальних рукавичок у багатьох країнах світу був заборонений. Таким чином, тільки тоді з'явилося таке поняття, як цивілізований бокс, уникає підвищеного травматизму.
І саме боксерські рукавички - це та частина екіпіровки боксера, яка попереджає появу травм у бійців. Подивитися на моделі, порівняти ціни і купити рукавички для боксу можна тут . А зараз давайте подивимося, які вони бувають і які мають відмінності, щоб було легше здійснити вибір.
Види рукавичок для боксу
Рукавички для боксу бувають такі: тренувальні, снарядні та універсальні.
Тренувальні рукавички
Тренувальні рукавички для боксу потрібні не тільки для тренувань, як може здатися з-за назви. Ними користуються і під час проведення тренувальних і спарингів аматорського характеру, і під час проведення професійних боїв.
Професійні
Боксерські рукавички: які вони бувають і як їх вибрати

Тренувальні професійні рукавички, які використовуються в професійних боях, відрізняються від інших своєю анатомічною конструкцією, яка дозволяє здійснювати сильні удари і не бути травмованим, і способом кріплення - вони кріпляться на кисті завжди тільки шнурівкою, яка забезпечує надійну фіксацію. Через шнурівки професійні рукавички неможливо ні одягнути, ні зняти самостійно.
Аматорські

Рукавички, які використовують бійці-любителі під час турнірів, і якими можна користуватися під час тренувальних боїв з партнером, мають в якості кріплення липучку або гумку, що дозволяє при необхідності знімати рукавички легко і без сторонньої допомоги. Аматорські тренувальні рукавички часто мають білий круг навколо кулака, який полегшує суддям роботу.
Тренувальні боксерські рукавички шиються або з натуральної шкіри, або з високоякісного синтетичного шкірозамінника, і мають наповнювач з сучасних синтетичних матеріалів (в основному пінополіуретану), які забезпечують гарне поглинання удару. Найкращим поглиначем є гель. Підбираються тренувальні рукавички для боксу по їх вазі: чим більше вага бійця - тим більше повинна бути і маса рукавичок. Вага обчислюється в унціях і має свої градації. Для дітей, підлітків, а також жінок підійдуть рукавички вагою від 4 до 12 унцій, а рукавички від 18 унцій використовуються при вазі понад 90 кг.
Снарядні рукавички

Другий вид рукавичок - снарядні, і використовуються тільки для роботи зі спортивними снарядами. Їх поверхня жорсткіше, ніж у тренувальних, але по товщині вони менше. Вони призначені для того, щоб захищати кисть при роботі з снарядами, і тому, чим важче і жорсткіше рукавичка, тим краще вона виконує свої функції.
Виробляються снарядні рукавички також з натуральної шкіри або з замінника, і також мають наповнювач. Як застібок у них гумка або липучка, що дозволяє швидко зняти їх і одягнути. За конструкцією вони можуть бути відкриті, з відкритим більшим пальцем і повністю закриті. На відміну від тренувальних, їх можна підібрати також і за розміром.
Універсальні рукавички
Третій вид рукавичок - універсальні, їх можна застосовувати і як тренувальні, і як снарядні. Вони підійдуть тим, хто бажає трохи заощадити, купивши тільки одну пару рукавичок. Але потрібно розуміти, що вони швидше «вб'ють», так як будуть витримувати навантаження в рази більше.
Рукавички для боксу з обважнювачами

Крім того, є ще рукавички з обважнювачами, що кріпляться до манжет рукавичок. Тренування з обважнювачами допомагає розвинути силу удару, спритність і швидкість. Згодом під час бою буде добре помітний результат таких тренувань.
Як вибрати боксерські рукавички
Знаючи види рукавичок і їх відмінності, зробити вибір набагато простіше.
Вибираємо краще
Отже, верх краще вибирати шкіряний, в якості наповнювача найкращі властивості проявляє гель, вага рукавичок повинен бути відповідний вазі бійця, а кріплення має надійно фіксувати рукавичку на руці. І, нарешті, виробник. Саме від виробника залежить якість рукавичок, і скупитися в цьому питанні не варто. Якість завжди коштує грошей - і це факт. Одними з найбільш популярних виробників, які завжди підтримують якість продукції, що випускається ними продукції на високому рівні, є компанії Title і Everlast.
Приміряємо
При виборі рукавичок їх обов'язково потрібно міряти, даючи «припуск» на бинти, які будуть під ними. Рукавички повинні добре фіксуватися на руці, не спадаючи, забезпечуючи точність і легкість рухів. Адже тільки при виконанні цих умов боксерські рукавички будуть виконувати свої функції.
Сподіваємося, що цією статей ми допомогли Вам освоїтися в темі боксерських рукавичок. Успіхів Вам і спортивних досягнень! Колектив магазину тренажерів http://sportsparta.com.ua .

[/i] Стаття розміщена на правах реклами [/i]
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю