» » » Тренування для внутрішніх м'язів живота
Усі новини

Тренування для внутрішніх м'язів живота

Тренування для внутрішніх м'язів живота

Хочеш зробити рельєфний прес? Тоді готуйся до ґрунтовної роботи над внутрішніми м'язами живота! Хочеш зробити рельєфний прес? Тоді готуйся до ґрунтовної роботи над внутрішніми м'язами живота! MEN's LIFE полегшить тобі завдання і підкаже, як виконувати найбільш ефективні вправи.
М'язи живота: трохи анатомії
По всій довжині живота тягнеться пряма м'яз, починаючись в області лобкової кістки. На передній частині живота, боках і частково грудей знаходиться зовнішній косий м'яз, яка вважається найбільшою за шириною з усіх м'язів абдомінальної області. Нижче розташовується внутрішня косий м'яз живота, що є другим м'язовим шаром преса, а під нею анатомічно розташована поперечна м'яз живота, яка стягує ребра і робить менше обсяг черевної порожнини.
Як качати м'язи живота?
Якщо внутрішні м'язи преса, з причини відсутності тренувань, занадто слабкі, вони не досить утримують внутрішні органи, в зв'язку з чим живіт округляється і стає опуклим. Це доставляє чималий дискомфорт людині, змушуючи його вдаватися до різного роду вправ. Над якими м'язами варто працювати найактивніше? Перш за все, це пряма м'яз живота - то місце, яке все називають «пресом». Саме її тренує більшість вправ. Якраз ця м'яз ділиться на «кубики», обзавестися якими мріють всі чоловіки.
Щоб розробити зовнішню косу м'яз живота, необхідно задіяти будь-які варіанти нахилів в сторони і бічних скручувань. Тільки не випускай з уваги те, що, по-перше, занадто активна робота над даною м'язом надає фігурі непропорційний вид через збільшення талії, і по-друге, вправи зі скручування не тренується внутрішню косу і поперечну м'язи живота.
Як зробити підтягнутий живіт
Якщо ти бажаєш обзавестися не тільки кубиками, а й рельєфним підтягнутим животом, тоді доведеться додатково опрацювати внутрішні м'язи живота. Саме з їх допомогою створюється м'язовий каркас і торс виглядає більш спортивно за рахунок стягування корпусу.
Вправи для внутрішніх м'язів преса відрізняються статикою, що і є основною різницею між ними і вправами на зовнішні м'язи живота. Перш за все ти повинен навчитися відчувати ці м'язи, після чого учись тримати їх напруженими так довго, як зможеш.
Вправа «Вакуум в животі»
Початкове положення: ляж на спину, ноги зігніть в колінах і постав на підлогу, руки поклади по швах. Тепер треба видихнути з легенів повітря і сильно втягнути живіт. Як можна довше затримайся в даному положенні, потім вдихни і продублюйте вправу. Прагни до того, щоб виходило не тільки втягувати живіт на видиху, а й дихати при цьому «маленькими ковтками», поки знаходишся в напрузі. З кожним разом напружуй м'язи все довше, а ще спробуй робити вправи сидячи або стоячи.
Вправа «Планка»
Початкове положення: ляж на живіт, спираючись на три точки: лікті, паралельні один одному, коліна і пальці ніг. Напруга область абдомінальних м'язів, а також м'язи корпусу і сідниць, і відірви коліна від підлоги, щоб тіло вирівнялося в пряму лінію. На кілька секунд затримайся в такому положенні.
Чергувати слід і варіанти вправи (вдаючись до планки з витягуванням руки або бічній планці), і рівень навантаження: використовуй то просто максимальний час повторення, то навантаження з інтервалами (10 секунд робиш вправу і 2 секунди відпочиваєш), намагаючись зробити побільше повторень.
Комплексний підхід до опрацювання преса
Найкраще, якщо ти будеш тренувати внутрішні м'язи живота кожен день під час ранкової розминки. Всього через кілька тижнів регулярних вправ стануть помітні приємні зміни, що відбулися в тонусі м'язів корпусу, а м'язи живота грунтовно підтягнуться.
Не варто забувати, що ні одна вправа на прес не зможе спалити жир в ділянці живота. Якщо ти бажаєш дійсно якісно поліпшити рельєф живота, тоді спочатку пройди комплекс тренувань для спалювання зайвого жиру. Тренуючи внутрішні м'язи живота за допомогою статичних вправ, ти можеш знайти в результаті більш спортивну фігуру і підтягнуті м'язи преса. Тренуйся щодня по 5 хвилин, і позитивний результат не змусить себе довго чекати!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю