» » » Боксерський мішок як доповнення до кардионагрузки
Усі новини

Боксерський мішок як доповнення до кардионагрузки

Боксерський мішок як доповнення до кардионагрузки

Боксерська груша може стати відмінним доповненням до твоїх кардіотреніровки Боксерська груша може стати відмінним доповненням до твоїх кардіотреніровки.
Тільки не забудь про рукавички. Збиті руки в кров виглядають звичайно мужньо, але, погодься, не у всіх ситуаціях. І немає необхідності вчитися бинтувати свої руки - спеціальні бинти-рукавички зараз можна купити. А вже поверх них надягати боксерські рукавички. І в бій!
Далі викладається невеликий вступний інструктаж по тренуваннях з боксерським мішком.
Визначся з вагою
Підбери таку вагу, щоб після кожного удару мішок не сильно розгойдувався, адже сильне розгойдування свідчить про те, що вага занадто маленький. Запам'ятай, що гарне тренування можна вважати такою тільки в тому випадку, якщо під час ударів мішок висить рівно, практично не розгойдуючись.
Займи правильну стійку
Мішок повинен знаходитися від тебе на відстані витягнутої руки. Далі прийми боксерську стійку: ліва нога повинна перебувати попереду, права нога розташовуватися на один крок позаду і на півкроку праворуч. Ноги трохи зігніть в колінах, вага тіла рівномірно розподіли на обидві ноги, але права нога повинна бути трохи більше навантажена.
Бей з усієї сили
Цілитися ти повинен в середину мішка. Якщо нанесеш удар збоку, то це призведе до розхитування або розкручування мішка. Після нанесення удару, відразу ж повертай негайно руку в початкове положення. Наноси по черзі джеби (довгий прямий удар «передній» рукою), кроси (прямий удар «задній» рукою), хукі (бічний удар). Комбінації ударів: джеб-крос, джеб-крос-хук, джеб-хук-крос.
Визначся з рівнем навантаження
Це може бути спокійна 10-ти хвилинне тренування або більш інтенсивний варіант - 5 стрімких підходів по 3 хвилини з перервою в 30 секунд. Якщо тобі цього буде мало і ти захочеш зробити свою кардіонагрузку інтенсивніше, то в перервах стрибай на скакалці.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю