» » » 5 альтернативних варіантів вимотують кардіо
Усі новини

5 альтернативних варіантів вимотують кардіо

5 альтернативних варіантів вимотують кардіо

У цій статті MEN's LIFE поділиться з тобою п'ятьма порадами, використовуючи які, ти отримаєш хороші альтернативи каріоупражаненіям Кожен чоловік бажає виглядати «сухіше» і порельефней. Але думка про те, що для отримання Точеного тіла, необхідно виконувати кардиоупражнения, вибиває багатьох з колії. У цій статті MEN's LIFE поділиться з тобою п'ятьма порадами, використовуючи які, ти отримаєш хороші альтернативи каріоупражаненіям .
1.Урежь відпочинок між підходами
Якщо твоя основна задача - це прагнення стати якомога сильніше, то відпочинок між підходами різати не варто. Але! Говорячи про сушіння, варто розуміти, що деяким чином можуть постраждати силові показники. Відпочинок варто скоротити до 60 секунд, а то і менше. Для досвідчених атлетів тим більше немає вагомих підстав на довгий відпочинок.
2. Стрибай на скакалці
Знай, що стрибки на скакалці застосовують боксери, якщо їм необхідно в короткий термін знайти форму, а також прискорити процес зменшення відсотка жиру. Багато тренерів вважають, що, стрибаючи на скакалці, людина покращує свою поставу. Адже стрибати, скорчившись, просто неможливо, звичайно, якщо навмисне не задатися такою метою. Тому, використовуй скакалку як для підтримки форми і спалювання жиру, так і для поліпшення постави.
3. Бігай вгору
Багато хто не любить бігати тому, що це настільки ж весело, що і спостерігати, як росте трава. Чому ж потрібно бігати вгору? Перш за все, так бігати набагато складніше. А також, під час бігу в гору, сила тяжіння буде перешкоджати тому, щоб розігнатися до максимальної швидкості, тим самим, такий вид бігу буде менш травмонебезпечним. Адже більш серйозні травми відбуваються під час бігу на максимальній швидкості. Повір, такий 20-хвилинний біг вичавить з тебе всі сили, що згодом не зможе не дати позитивних результатів.
4. Використовуючи даний комплекс вправ в кінці тренування, ти отримаєш гідну альтернативу кардіонавантаження.
Для цього використовуй обтяження, які зможеш вичавити 10 разів.
- Тяга до підборіддя x 5
- Взяття на груди з вису x 5
- Жим стоячи x 5
- Передній присед x 5
- Жим стоячи x 5
Відпочинок 60-90 сек. Всього потрібно виконати 4 підходу.
5. Займайся ігровими видами спорту
Згадай ті дні, коли ти був дитиною адже тоді не було соціальних мереж, ігрові приставки були великим задоволенням. Як можна було розважити себе в той час? Напевно ти грав з друзями в футбол та інші рухливі ігри. Безсумнівно, це те, що допоможе тобі прийти в форму, а також подарує масу задоволення і позитивних емоцій. Збирайтеся з друзями, знайомими на вихідних і грайте у футбол, баскетбол або волейбол. Хорошим варіантом також буде великий теніс, адже більшість навантажень в цьому виді спорту аеробні, відповідно калорії будуть спалюватися активніше. Великий теніс підходить всім, хто хоче схуднути і привести свою фігуру в порядок.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю