» » » Що потрібно знати про стероїди? Побічні ефекти
Усі новини

Що потрібно знати про стероїди? Побічні ефекти

Що потрібно знати про стероїди? Побічні ефекти

Більшість чоловіків, що займаються бодібілдингом, а також любителі ударного фітнесу, часто знаходяться в пошуках альтернативних методів підвищення ефективності своїх тренувань в наборі мізерної маси тіла Більшість чоловіків, що займаються бодібілдингом, а також любителі ударного фітнесу, часто знаходяться в пошуках альтернативних методів підвищення ефективності своїх тренувань в наборі мізерної маси тіла. І, найчастіше, дійшовши до «мертвої точки» в своїх тренуваннях, починають серйозно замислюватися про застосування стероїдів, вважаючи, що подібний спосіб буде найшвидшим і ефективним в їх ситуації. MEN's LIFE пропонує розібратися, що відбувається насправді.
Трохи з історії
Про вплив стероїдів на збільшення м'язової маси не було ніяких даних до 1935 року. Але саме в 1935 році двоє вчених, проводячи досліди на собаках, помітили, що стероїдні ін'єкції можуть значно збільшувати м'язову масу піддослідних тварин. І вже до 1940 року атлети стали застосовувати стероїди перед тренуваннями, щоб збільшити їх ефективність. У наступні роки вченими було проведено багато досліджень, результатом яких стала заборона використання стероїдів у спорті в багатьох країнах.
Зараз анаболічні стероїди знаходяться в списку Всесвітнього антидопінгового агентства як заборонені препарати.
Принцип роботи стероїдів
Стероїди, або анаболіки, прискорюють процес відновлення м'язової тканини і сприяють швидшому синтезу білка. Вони є постачальниками в організм додаткового гормону росту - тестостерону. Цим самим приводячи до збільшення сили і м'язової маси. Паралельно з цим процесом, анаболіки мають властивість блокувати катаболические реакції в організмі, які призводять до збільшення жирового прошарку і втрати мізерної маси тіла.
Спортсмени, які вживали стероїди, відзначали появу почуття ейфорії, збільшення агресивності, посилення протидії стресу. Все це дозволяло їм більш старанно тренуватися протягом тривалих періодів часу.
Вживання
Найчастіше анаболічні стероїди вживають циклами, на тривалість яких впливає тип речовини і досвідченість, тренованість спортсмена. Між циклами необхідно робити перерви. Деякі вживають кілька типів стероїдів одночасно, вважаючи, що це збільшує їх ефективність. Вживаються анаболіки ін'єкційно, у вигляді таблеток, спеціальних патчів, які наклеюються на певні ділянки шкіри, а також у вигляді кремів.
А тепер про побічні ефекти
Підступність прийому стероїдів полягає в тому, що побічні ефекти проявляються не відразу.
Отже, можливі побічні ефекти від прийому анаболічних стероїдів:
- захворювання печінки - Анке - гінекомастія (збільшення грудей у ​​чоловіків за жіночим типом) - збільшення рівня «поганого» холестерину і зменшення «хорошого», що тягне за собою виникнення серцево-судинних захворювань - підвищення рівня кров'яного тиску, що згодом може призвести до серцевого нападу - розширення простати - пухлина передміхурової залози - зниження лібідо - втрата волосся у чоловіків, генетично до цього схильних - тестикулярная атрофія (зменшення в розмірах яєчок) - уповільнення фізичного розвитку, зростання у несформованих підлітків
Сто раз подумай
Перед тим, як зважитися на вживання анаболічних стероїдів, варто гарненько подумати, поставити на терези все «за» і «проти». Потрібно пам'ятати про всі побічні ефекти і можливі наслідки. А також про те, що кожен організм індивідуальний і не всі зможуть отримати користь від прийому даних препаратів, а вже тим більше підтримувати ефект від їх вживання.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю