Усі новини

Тренування зі скакалкою

Тренування зі скакалкою

Вправи зі скакалкою можна робити в якості розминки або основного тренування. Виконуючи їх, підвищується витривалість, знижується ризик травм і поліпшуються результати бігу Вправи зі скакалкою можна робити в якості розминки або основного тренування. Виконуючи їх, підвищується витривалість, знижується ризик травм і поліпшуються результати бігу. Використовуючи скакалку, можна зміцнити м'язи без інтенсивних навантажень на суглоби.
Переваги даного виду вправ
1. Поліпшується загальна фізична форма. Тренування зі скакалкою часто використовують тенісисти, бігуни, футболісти і боксери.
2. Виробляється спритність і поліпшується координація рухів.
3. міцнішає і стають красивими ікри.
4. Підвищується частота кроку і збільшується швидкість.
5. Спалюються зайві калорії. Стрибки на скакалці протягом 10 хвилин (не менше 120 стрибків за 60 секунд) рівносильні півгодинної пробіжки підтюпцем.
6. Чи можна поліпшити спортивні показники без інтенсивних навантажень.
7. Вправи можна виконувати практично в будь-якій обстановці.
Представники науки з США провели дослідження, щоб з'ясувати, як тренування зі скакалкою впливають на серце і судини. Добровольцями були молоді люди сильної статі (92 людини). Їх поділили на 2 групи, одна з яких робила щодня півгодинну пробіжку, а друга - стрибала на скакалці протягом 10 хвилин. Через 15 місяця всі учасники проходили тест на рівень фізичної підготовки з урахуванням функціонування серця і судин. В результаті у всіх добровольців були схожі дані.
Подальше вивчення цього питання показало поліпшення роботи серця і судин у чоловіків, які регулярно тренувалися зі скакалкою. Ще в одному дослідженні було виявлено, що жінки, які вважали за краще даний вид тренувань щодня по 5 хвилин протягом місяця, підвищували свою продуктивність і нормалізували частоту серцевих скорочень.
Тренування зі скакалкою


З чого почати?
Якщо ти вирішив освоїти скакалку, застосовуй її спершу для розминки перед основним тренуванням. Оптимальний час на розігрів - 5 - 10 хвилин. Коли ти помітиш підвищення витривалості, час можна збільшити до півгодини. Крім того, можна застосовувати різні варіанти стрибків: з перехрещуванням, зміною ніг і т. Д.
Програма для початківців
Ця програма нескладна і в той же час ефективна. Складається вона з наступних вправ:
1) 10 звичайних стрибків на обох ногах;
2) 10 стрибків спершу на одній нозі, потім стільки ж на іншій;
3) 20 стрибків з чергуванням ніг;
4) За один підхід виходить 50 стрибків. Можна виконувати від 3 до 5 підходів.
Вправи для просунутих
1) Заздалегідь заплануй кількість підходів. Стрибай 3 хвилини і 1 хвилину відпочивай.
2) Зроби 10 стрибків і короткочасний відпочинок, потім виконай 20 стрибків і перепочинок. В такому темпі збільшуй кількість вправ по наростаючій до 100 разів. Після цього зменшуй їх на 10 раз при кожному підході.
3) Інтенсивні і швидкісні стрибки 20 секунд, потім десятісекундний перепочинок. В такому темпі потрібно зробити 10 підходів.
4) Спершу зроби бурпі, а потім на скакалці 50 стрибків. У кожному підході роби менше бурпі, але при цьому виконуй 50 стрибків.
5) Чергуй стрибки на скакалці, присідання і віджимання протягом півхвилини.
Ось, в принципі, і все особливості тренувань зі скакалкою. Нічого складно немає, а ефект не змусить себе довго чекати. Виконуй вправи в будь-який зручний для тебе час, і побачиш, як поліпшується витривалість і фізична форма.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю