Усі новини

Оазис фітнесу на Оболоні

Оазис фітнесу на Оболоні

Сьогодні ми зробимо короткий огляд спортивно-оздоровчого клубу Fitness Class, який принципово відрізняється від своїх мережевих «побратимів» Сьогодні ми зробимо короткий огляд спортивно-оздоровчого клубу Fitness Class , Який принципово відрізняється від своїх мережевих «побратимів». Fitness Class заснований більше 12 років тому. У 2013 році він був повністю переформатовано і зараз є фітнес-клуб нового покоління. У чому ж його «фішки»?
1. Все починається з тестування фізичних можливостей організму. Воно проводиться перед початком занять в клубі для визначення рівня фізичної підготовки і загального стану людини. Це базова інформація для складання програми тренувань. Повторні тестування проводяться раз в три місяці, щоб відстежити, як змінюються основні показники в динаміці.
2. Повний "фарш". Перша в Києві функціональна рама functional rack з'явилася саме в Fitness Class. Вона являє собою мультифункціональний обладнання і має масу способів застосування, створюючи неповторний досвід функціональної тренування і надихаючи на нові досягнення. Стійка може застосовуватися всіма незалежно від рівня підготовки. Персональні тренування і заняття в міні-групах за допомогою функціональної рами відповідають всім сучасним тенденціям функціонального тренінгу, в тому числі, кроссфіта. Що стосується класичної зони тренажерного залу, він укомплектований усіма відомим американським брендом «Precor». На сьогоднішній день, це лідируючий постачальник обладнання. Широке різноманітність тренажерів дозволяє тренувати всі м'язові групи. Кількість вільних ваг в залі вагою від 1 до 635 кілограмів задовольняє вимоги всіх, від новачків до досвідчених атлетів. Також до послуг клієнтів сайкл-студія, де проводяться індивідуальні та групові тренування, і, звичайно ж, кардіозона.
3. У багатьох персональний тренінг асоціюється тільки із заняттями в тренажерному залі. Fitness Class розширить Ваше уявлення про проведення персональних тренувань і винесе їх за межі тренажерного залу. Вдале розташування тренажерного залу і зони функціональних тренувань, дозволяє поєднувати в персональних заняттях різноманітні види вправ і їх варіацій, як з власною вагою, так і на тренажерах. До того ж, персональні тренування напрямків Mind Body, Outdoor, Cross Fit, Cycle і кардіо тренажери задовольнять потреби абсолютно кожного клієнта, який крім м'язового рельєфу, хоче мати і гармонійно розвинене тіло.
Fitness Class в соц мережах:
https://www.facebook.com/fitnes.class
Оазис фітнесу на Оболоні


Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю