» » » Чи потрібно приймати спортивне харчування?
Усі новини

Чи потрібно приймати спортивне харчування?

Чи потрібно приймати спортивне харчування?

Бажаючому досягти жаданої мети, на допомогу приходить спортивне харчування, здатне задовольнити будь-яку потребу організму У сучасному світі все більше людей замислюється над тим: як би привести себе в гарну форму і зміцнити своє здоров'я? І єдиним вірним відповіддю і рішенням є - заняття спортом!
Приходячи в тренажерний зал, секцію з плавання або будь-яке інше місце у людини їсть лише одна мета, змінити себе. Але як би наполегливо він не тренувався, яку б їжу не вживав, він не буде здатний придбати бажаний результат як спортивних показниках, так здоров'я, в зв'язку з тим, що завжди буде існувати значний недолік мікроелементів так зване вікно. І в таких ситуаціях, бажаючому досягти жаданої мети, на допомогу приходить спортивне харчування, здатне задовольнити будь-яку потребу організму.
На ринку спортивного харчування є величезний асортимент продуктів для будь-яких цілей, здатних забезпечити потрібним результатом в найкоротші терміни.
Тим, хто займається з метою набору маси, постійно необхідно вживати велику кількість білка щодня. А саме, що б досягти значних розмірів, обсягів і рельєфності м'язів, потрібно приймати не менше ніж 2-3 гр. білка на один кілограм ваги спортсмена на добу. Тільки при дотриманні описаної дозування тренується атлет зможе досягти потрібної йому форми. Але людина не здатна забезпечити організм потрібною порцією білка, вживаючи лише звичайну білкову їжу. Це пов'язано з тим, що йому б доводилося з'їдати неймовірно величезна кількість їжі, що спричинило б за собою ряд негативних обставин, пов'язаних з погіршенням здоров'я. І ось з цієї причини, спортсменам надає невимовну користь спортивне харчування, а саме протеїни в порошкової формі. Вони здатні замінювати прийоми їжі, не завдаючи ані найменшої шкоди здоров'ю, і забезпечувати організм всіма життєво важливими мікроелементами. Кращим варіантом серед сотень протеїнів є - сироватковий протеїн від компанії Optimum Nutrition - 100% Whey Gold Standart :
Чи потрібно приймати спортивне харчування?


Одна порція: 30 гр. містить 24 гр. білка, що за результатами наукових досліджень вважається оптимальним обсягом для разового прийому.
Так само для набору маси використовується і таке спортивне харчування як:
- гейнер (Суміш швидких білків і простих вуглеводів, що забезпечує м'язам необхідний запас енергії і будівельний матеріал, що дозволяє створювати нові м'язові волокна);
- амінокислотні комплекси (Кінцева, перероблена форма білка, здатна засвоюватися організмом протягом 20 хвилин після прийому, вживаються для додання м'язових клітин додаткового будівельного матеріалу);
- креатин (Речовина, що збільшує силові і витривалі показники людини, так само бере участь в ресинтезі енергії);
- BCAA (Амінокислоти з розгалуженим бічним ланцюгом, вживаються з метою захисту м'язових волокон від катаболічного процесу).
Серед відвідувачів спортивних секцій нерідко зустрічаються люди бажаючі скинути кілька кілограмів з метою досягнення красивою і привабливою форми. У даній ситуації, як і в наборі маси, потрібно коригувати повсякденне харчування скорочувати обсяг спожитих вуглеводів і жирів. Але і дієта, так просто не допоможе прибрати небажаний вага, без додаткового прийому препаратів сприяють зниженню ваги. Цими препаратами є - жіросжігателі. За результатами багатьох опитувань та відгуків стало відомо, що найкращим і достатнім жиросжигателем доводиться Lipo 6 від компанії Nutrex :


Обсяг однієї порції становить 3 капсули. Основними інгредієнтами в продуктах спалювання жирів є: Альфа-ліполіевая кислота, Л-Карнитин, Йохимбин, Кофеїн, Гуарана і т.д.
У більшості людей спортивне харчування асоціюється з незаконним допінгом, стероїдами, які насправді абсолютно не відносяться до спортивним добавкам. Що б повністю зрозуміти шкідливо, чи потрібно спортивне харчування, не потрібно робити будь-які наукові дослідження, всього лише потрібно подивитися на людей мають вражаючі результати в спорті. Адже всі великі спортсмени, світові чемпіони, на шляху до своєї слави і вершині, були змушені звернутися за допомогою до спортивних добавкам, що і допомогло їм піднятися на новий рівень і досягти найбільших чемпіонських титулів і при цьому обзавестися міцним як сталь здоров'ям. Вживаючи спортивне харчування, кожен приносить себе цим тільки користь, яка буде показана і помітна через зовсім довгий час. Не варто боятися спортивних добавок, вони важливі і необхідні кожному, хто дбає про свій організм.
Спортивне харчування - це ключ до дверей, за якими і приховані краса, здоров'я і спортивні результати про які заговорять багато!

Стаття розміщена на правах реклами [/i]
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю