» » » Протеїн в життя спортсмена - запорука перемоги і успіху!
Усі новини

Протеїн в життя спортсмена - запорука перемоги і успіху!

Протеїн в життя спортсмена - запорука перемоги і успіху!

У будь-яких видах спорту не уникнути сильних навантажень, гранично потужних і витривалих м'язів. Зробити їх такими допоможе протеїн Будь-який вид спорту вимагає від спортсмена, щоб його м'язи були добре розвинені і сильні. Мабуть, виняток становлять лише шахи і шашки. В інших же видах спорту не уникнути сильних навантажень, гранично потужних і витривалих м'язів. Зробити їх такими допоможе протеїн . Синтез білка і амінокислот - ось у чому суть протеїну. Білок - це будівельний матеріал не тільки для людського організму, але і для майже будь-якої форми життя на Землі. Цей мікроелемент здатний наростити м'язову масу до значних розмірів. Коли в організмі людини настає білкова недостатність, це може привести до сумних наслідків. Але оскільки людина вживає протеїн разом з їжею, то такого не відбувається.
Протеїн в життя спортсмена - запорука перемоги і успіху!


Протеїн - запорука міцних м'язів, успішних тренувань і спортивних перемог
Сьогодні ви можете з'їсти менше продуктів, що містять протеїн, завтра - більше, в цілому ж організм сам дотримується баланс даної речовини. Однак якщо ви - спортсмен, то заповнити сили після тренувань і мати міцну м'язову масу за допомогою звичайного раціону не вийде. Для готовності до змагань, перемог і рекордів, спортсмену потрібен додатковий протеїн. Атлет, боксер або бодібілдер викладаються на тренуваннях на всі 100%, тому їм просто необхідно збільшувати вживання білків і амінокислот в кілька разів. Це можна зробити або шляхом збільшеного поглинання їжі, або за допомогою протеїнових комплексів. Але приймати ту кількість їжі, в якому буде досить протеїнів, і при цьому не луснути - фізично просто неможливо, та й коли тоді займатися спортом, чи не так? Тому в таких випадках без протеїну просто не обійтися.
Протеїн відносять до одного з видів спортивного харчування, яке не має нічого спільного зі стероїдами або іншими продуктами, негативно діють на організм людини. Ця добавка у вигляді порошку, який при змішуванні з рідиною (вода, молоко або сік) стає протеїновим коктейлем. Такі коктейлі мають різний смак - від шоколадного до ягідного, тому вони не тільки корисні, але і смачні.

До складу протеїну входять, крім білків, також жири і вуглеводи, але в менших пропорціях. Така суміш не замінить основного харчування, а послужить добавкою до звичного раціону. За родом походження протеїни також підрозділяються на кілька видів: виготовлені на основі яєчного, сироваткового або рослинного білка. Такі спортивні добавки до харчування легко підійдуть і вегетаріанцям. Перш, ніж купити протеїн , Подумайте чи порадьтеся з фахівцем, який саме продукт буде найбільш підходящим в вашому випадку.
Добова потреба в протеїні у спортсменів
В середньому, спортсменам необхідно 20-25 грам білка на 1 кг маси тіла на добу. Але ці потреби можуть зростати або зменшуватися в залежності від виду спорту, яким ви займаєтеся. Так, в різних видах гімнастики, акробатики, бігу і так далі потреба в протеїні становить 20-23 грам, у важкій атлетиці, боксі і боротьбі - 23-25 грам, якщо ж спортсмен бере участь в тривалих велосипедних марафонах - 30-32 грам на 1 кг маси тіла.
При інтенсивних тренуваннях, бодібілдерам може знадобитися і більше протеїну. Для підтримки в нормі азотистого балансу у спортсменів норма протеїну в організмі може перевищувати середні рекомендовані показники. Оскільки при недостатньому вмісті протеїну в організмі у атлета процес катаболізму буде наростати, а відновлення після тренувань проходити повільніше. Результатом недостатнього вмісту протеїну буде втрата м'язової маси і зменшення витривалості в процесі занять у спортзалі або в ході тренувань.

Серед спортивних добавок до харчування спортсмена, можна відзначити: сироватковий протеїн, казеїн, молочний і яєчний протеїни. Як показали дослідження, проведені в спорті дискусії на тему шкоди від такої кількості протеїну для спортсменів, залишилися лише розмовами і не підтвердилися. Навпаки, вживання вищеперелічених видів протеїну після закінчення тренувань або занять в спортзалі робить відновлення спортсмена більш швидким і забезпечує набір маси м'язів без жирового прошарку. Однозначно, що людям, які ведуть активний спосіб життя, потрібно і більшу кількість протеїну. А такі компоненти даного виду спортивного харчування, як амінокислоти - ВСАА- приносять чималу користь для атлета в процесі тренування, прискорюючи синтез протеїну.
Де краще купити спортивне харчування для спорстменов
Спортсмени - люди зайняті, тому витрачати час на відвідування різних магазинів для них - недозволена розкіш. Протеїни і інші види спортпіта легко можна відшукати у вільному продажу, однак простіше, швидше і безпечніше купити спортивне харчування в спеціалізованих інтернет-магазинах.
Відмінний варіант - інтернет-магазин спортивного харчування sport-food. Ви можете як самостійно вибрати потрібний протеїн, так і звернутися за консультацією до наших фахівців. Купувати спортивну харчування в таких магазинах можна в будь-який час доби, не відволікаючись від найголовнішого заняття - тренувань. Крім спортивного харчування, на нашому сайті ви знайдете широкий асортимент такої необхідної для справжнього спортсмена продукції, як аксесуари для бодібілдингу, спортивний одяг.
Якісні протеїни та інші види спортивного харчування, придбані на нашому сайті, допоможуть вам активувати ріст м'язової тканини, зменшити час відновлення після тренувань і мобілізують сили для подальших занять спортом. Протеїни для м'язової тканини спортсмена - це в першу чергу будівельний матеріал, хороша основа для росту м'язів, запорука успіху та перемоги в змаганнях, відмінні спортивні показники і красиво змодельованої тіло. Тому, для фітнесу, пауерліфтингу та бодібілдингу роль протеїну не просто значима, без цього продукту просто не обійтися.

Стаття розміщена на правах реклами [/i]
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю