» » » «Спецназ» в шейкері. Як соняшниковий протеїн завойовує ринок і кому він взагалі потрібен?
Усі новини

«Спецназ» в шейкері. Як соняшниковий протеїн завойовує ринок і кому він взагалі потрібен?

«Спецназ» в шейкері. Як соняшниковий протеїн завойовує ринок і кому він взагалі потрібен?

Хто з нас не хоче мати гарне, струнке і міцне тіло? Здається, про це багато хто мріє, але чому для більшості це так і залишається недосяжною метою, навіть незважаючи на всі зусилля, дієти і тренування? Безумовно, набір м'язової маси і /або зниження жирової - це питання комплексне. Але основною складовою є, звичайно, харчування
Хто з нас не хоче мати гарне, струнке і міцне тіло? Здається, про це багато хто мріє, але чому для більшості це так і залишається недосяжною метою, навіть незважаючи на всі зусилля, дієти і тренування? Безумовно, набір м'язової маси і /або зниження жирової - це питання комплексне. Але основною складовою є, звичайно, харчування.

Ні для кого вже не секрет, що для набору м'язової маси, як і для спалювання жирів багато спортсменів і любителів фітнесу вживають різні концентрати білків, простіше кажучи, протеїни. І це не дивно, адже в них великий вміст білка, який необхідний для будівництва м'язів, а також для підвищення імунітету, працездатності, відновлення шкіри, росту волосся, зміцнення нервової системи і в цілому для здорового функціонування організму. А враховуючи, що білок не перетворюється в жирову тканину і втамовує відчуття голоду, то його використання дозволяє прибрати ще й зайві жири.

Найбільшу популярність серед протеїнів на ринку спортивного харчування отримали концентрати сироваткового білка. Маючи молочну основу і збалансований склад амінокислот, він став основою для більшості продуктів. Але з ростом курсу валют його цінова доступність помітно зменшилася, оскільки весь сироватковий білок поставлявся з-за кордону, в тому числі, для вітчизняних виробників спортивного харчування. Крім того, вміст лактози в сироваткових білках у багатьох викликає проблеми з його засвоєнням і шлунково-кишкового тракту. Беручи до уваги той факт, що до 75% відсотків населення в тій чи іншій мірі відчувають непереносимість лактози, то не дивно, що з'явилися альтернативні білкові концентрати.

Найпопулярнішим рослинним білком є ​​соя. Справедливо чи ні, але ставлення до соєвих продуктів в Росії носить негативний характер. До негативних властивостей сої відносять: по-перше, зміст великої кількості природних токсинів або «антінутріентов», які блокують дію трипсину та інших ферментів, необхідних для перетравлювання білків. Ці інгібітори здатні викликати серйозні розлади шлунка, знижують травлення будь-яких білків і поглинання амінокислот. По-друге, соєві боби відрізняються високим вмістом фітіновой кислоти, яка блокує поглинання в шлунково-кишковому тракті необхідних мінералів - кальцію, магнію, міді, заліза і особливо цинку. По-третє, зміст фітоестрогенів. Надлишок естрогену викликає серйозні гормональні порушення як у жінок, так і у чоловіків. Ізофлавони сої пригнічують синтез естрадіолу і інших стероїдних гормонів, викликаючи репродуктивні проблеми, безпліддя, захворювання щитовидної залози. Є відомості, що соєвий протеїн при тривалому прийомі завдає шкоди серцево-судинній системі, призводить до прискореного старіння мозку і більш вираженого зниження пізнавальної функції. Велика частина (близько 99% сої) є генетично модифікованою, а також соя має один з найвищих показників забруднення пестицидами.

Нової альтернативою соєвим і сироватковим білкам став концентрат соняшникової білка, який, на наше здивування, вперше стали виробляти у нас в Росії, в Гірському Алтаї з концентрацією від 82%. Дефіцит білка в раціоні людей дуже великий і становить до 25 млн. Тонн на рік, тому пошук його нових джерел триває вже довгий час по всьому світу. Але на Заході соняшник не поширений, а в Росії до недавніх пір не було потрібних технологій.


На даний момент соняшниковий білок виробляється на найсучаснішому шведському обладнанні за отриманим в Росії патенту і технології, розробленої російськими технологами та інженерами. Соняшниковий білок виробляється під назвою «СанПротеін» (SunProteinTM), а в минулому, 2017-го року, на ринку спортивного харчування вже з'явився продукт під назвою «Протеїн СПЕЦНАЗ», в основі якого той самий соняшниковий білок.

Менш ніж за рік «Протеїн СПЕЦНАЗ» набрав більшу популярність і став одним з найбільш обговорюваних продуктів на ринку спортивного харчування. Його особливістю є великий вміст білка - 80%, повний склад амінокислот (включаючи всі незамінні), високе засвоєння, вітаміни, мінерали - і все це натурального походження. Продукт не містить сою, лактозу, глютен, аспартам і ГМО, легко розчиняється в рідині і має смак насіння /халви.

Унікальністю «Протеїну СПЕЦНАЗ» є також вміст у його білку хлорогенова кислоти, яка є природним барвником білка і надає йому зелений відтінок. Її назва походить від грецького «хлорос», що означає світло-зелений. Хлорогенова кислота міститься в насінні соняшнику і має масу корисних властивостей. Перш за все, вона є натуральним антиоксидантом і жиросжигателем, перетворюючи жирові клітини в первинний для організму джерело енергії.

Хлорогенова кислота впливає на організм як стимулюючий фактор: покращує його захисні функції, наповнює енергією, вирівнює тиск, зміцнює м'язи і кістки скелета, нормалізує роботу печінки і перешкоджає старінню організму, має антибактеріальну, протизапальну і противірусну дію.

До недоліків «Протеїну СПЕЦНАЗ» можна віднести специфічний колір «хакі» і обмежену смакову лінійку, поки в асортименті є тільки смак «халви», але, по завіреннях виробника, незабаром з'являться нові смаки і нові продукти. До речі, компанія вже розробила протеїнові чіпси з різними смаками. Зовсім скоро вони з'являться в продажу!

Варто відзначити, що завод в Гірському Алтаї, унікальному заповідному регіоні, де з'являється на світ майбутній протеїн, - перше в світі виробництво білка з соняшнику високої концентрації і єдине виробництво білка в Росії, в принципі.

Сьогодні «Протеїн СПЕЦНАЗ» не тільки замінює собою імпортовані товари, а й сам вийшов на експорт до Білорусі, Вірменії та Казахстану. Здійснюються поставки соняшникової білка в країни Європи, США і Латинську Америку.

Жоден продукт, звичайно, не здатний, зробити вас красивими, сильними і підтягнутими, якщо продовжувати лежати на дивані і не докладати до цього жодних зусиль. Але якщо ви хочете знайти відмінне «паливо» для своїх тренувань, особливо якщо ви спокійно ставитеся до кольору хакі і смаку халви, то для набору м'язової маси і спалювання зайвих жирів можемо рекомендувати спробувати «Протеїн СПЕЦНАЗ». В силу свого походження продукт також відмінно підходить для пісного, вегетаріанського і халяльного харчування.

Ознайомитися з більш детальною інформацію про властивості товару, а також замовити баночку на пробу можна на офіційному сайті виробника: https://protein-specnaz.ru/
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю