» » » 6 способів підвищення мотивації на тренуванні
Усі новини

6 способів підвищення мотивації на тренуванні

6 способів підвищення мотивації на тренуванні

Якщо тобі не вистачає стимулу для регулярних занять спортом, скористайся перерахованими в статті способами мотивації, і побачиш, що тренування будуть проходити набагато результативніше
Всім час від часу буває лінь йти на тренування, але мотивація потрібна для регулярних занять спортом і підтримки тіла в хорошій формі. Якщо почати зменшувати темп, то результат, до якого вже був пройдений непростий шлях, буде поступово сходити нанівець.

Мотивація повинна заряджати енергією, ентузіазмом і бути одним з двигунів прогресу на шляху до поставленої мети. Без неї неможливі результативні силові тренування і професійні заняття спортом.

Варто відмітити, що багато професійних атлетів навчилися боротися з лінню і відвідують регулярно спортзали. Але навіть серед них далеко не всі роблять вправи з повною віддачею, а деякі не прикладають навіть половину зусиль. Щоб цього уникнути, необхідна дієва мотивація.

Якщо тобі не вистачає стимулу для регулярних занять спортом, скористайся перерахованими в статті способами мотивації, і побачиш, що тренування будуть проходити набагато результативніше.

1. Тренування, як базова потреба

Є такі звички, які не обговорюються. Людина робить їх, не замислюючись, навіщо вони йому потрібні. До таких звичок відноситься сон, прийом їжі, чистка зубів і т. Д. До цього списку варто додати ще й регулярні тренування.

Настрій себе так, що пропустити один день неприйнятно, так само, як і ходити цілий день з нечищений зубами. Включи тренування в перелік обов'язкових справ, підсиль мотивацію психологічним настроєм, і побачиш, як уже незабаром замість вечірнього кави з одним ти сам захочеш піти в спортзал; і навіть легке нездужання не стане приводом завершити тренування раніше, ніж належить.

Включивши заняття спортом в список обов'язкових справ, ти помітиш, наскільки воно стане для тебе звичним і бажаним. Твої знайомі і навколишні, якщо не відразу, то з часом, будуть ставитися до твого способу життя з розумінням і належною повагою.


2. Наміть для себе цілі тренування

Заздалегідь наміть для себе завдання - зробити певну кількість підходів при виконанні вправи, поставити особистий рекорд підтягування на турніку або віджимання від підлоги і т. Д.

Звичайно, не виконавши план, ти можеш засмутитися, але в наступний раз ти підійдеш до здійснення цілей з ще більшим завзяттям і ентузіазмом.

Такий метод дозволяє вибрати напрямок і впевнено рухатися до результату. Якщо настає пора збільшити навантаження, а цілей немає, то підвищується ймовірність погіршити результативність, а то і зовсім звести її до мінімуму. Але якщо є конкретні очікування від занять спортом, піде невизначеність і сумніви в успішному результаті.

Перед тим як почати тренування, встанови для себе бажану кількість підходів, кількість виконань вправ і їх тип. Тоді в кінці заняття буде краще оцінити бажаний і дійсний результат; і якщо дійсність ще відрізняється від побажань не в кращу сторону, мотивуй себе працювати ще старанніше.

3. Не забудь про підготовку до тренування

Мова йде не про розігріві, а про попереднє настрої - прийомі здорової їжі перед заняттям, прослуховуванні бадьорить музики, позитивному настрої. Все це в сукупності підготує до виконання вправ, в тому числі і збільшення навантаження.

Здатність робити вправи більше 60 хвилин легко перебити відсутністю зосередженості. Тому дуже важливо себе мотивувати психологічно ще до початку тренування.

Уяви, що ти вже почав тренування і отримуєш позитивні результати. Проговори заплановану кількість вправ і їх повторень. Відчуй, як при цьому прискорюється твій пульс. Така дія сприяє поліпшенню результативності занять.

4. Будь відповідальним не тільки перед собою

Підвищити відповідальність за заняття спортом, а значить, і поліпшити результат - це поділитися здобутками і недоліками з друзями і близькими людьми, а також розповісти про це в соціальних мережах. Коли ти ділишся своїми планами з іншими людьми, то відразу ж стимулюєш себе не вдарити обличчям в бруд.

Зазнати невдачі перед суспільством - для багатьох вкрай неприємна ситуація, якої хочеться всіма силами уникнути.

Крім того, коли ти ділишся з іншими своїми планами, то незабаром вже почнеш підвищувати планку. Погодься, як буде приємно слухати похвалу від людей, коли ти будеш рухатися вперед.

5. Знайди для тренувань однодумця

Однодумець також може стати дієвою мотивацією для регулярного відвідування спортзалу. Крім того, якщо ви знаєте сильні і слабкі сторони один одного, вам буде простіше удвох підвищувати рівень, усувати недоліки і рухатися до поставленої мети.

Звичайно, не завжди буває просто знайти людину, з яким ти будеш на одній хвилі. Але якщо ти такого зустрінеш, чи не сумнівайся, удвох ви досягнете набагато більших результатів, ніж поодинці.

6. Кінцевий результат - не просто красиве тіло, а щось більше

Підсумкові мети підвищують ймовірність домогтися успіху на тренуваннях. Крім того, загальна мета буде сприяти мотивації для всього періоду занять спортом. З кожним разом тренування будуть ставати результативніше.

При цьому важливо, щоб красиве тіло не було кінцевим результатом. Метою може бути щось більше - спортивні змагання, тренування групи людей, фотосесія, ведення персонального фітнес-блогу. Беручи участь в таких і подібних заходах, складно уявити себе в невідповідному формі. Будь регрес може позначитися не тільки на спортивній формі, але і на результатах майбутніх подій. Тому, знаючи підсумкову мета, ти не дозволиш собі зійти з дистанції.


Висновок

Тренування обов'язково повинні підкріплюватися мотивацією. Гарне здоров'я, сила, красиве тіло і енергія, повагу суспільства - дієві стимули, щоб регулярно відвідувати спортзал і робити вправи з повною віддачею.

Звичайно, складно постійно тренуватися. Але це найголовніший спосіб отримати бажаний результат. Навіть якщо ти не налаштований отримати мускулисте тіло, як з обкладинки чоловічого журналу, то виконуючи 6 перерахованих способів мотивації, ти не встанеш з дистанції і не залишиш ліні і жаль шансів оволодіти тобою.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю