» » » Як правильно займатися спортом, коли на вулиці спекотно
Усі новини

Як правильно займатися спортом, коли на вулиці спекотно

Як правильно займатися спортом, коли на вулиці спекотно

Нерідко, в період сильної спеки люди утримуються від занять спортом, посилаючись на погане самопочуття під час і після вправ. Але якщо дотримуватися порад, то навіть в жарку погоду від спорту можна отримувати користь і задоволення
Коли стовпчик термометра за вікном підтягується до 30⁰С, зовсім необов'язково відкладати заняття спортом до кращих часів. Тренуватися можна і потрібно, головне робити це правильно і не перевантажувати організм.

Нерідко, в період літньої спеки люди утримуються від занять спортом, посилаючись на погане самопочуття під час і після вправ. Але якщо дотримуватися порад, про які ми розповімо в статті, навіть в жарку погоду від спорту можна отримувати користь і задоволення.

Найчастіше приймай прохолодний душ

Освіжаючий, прохолодний душ знизить теплопродукцию, яка зростає під час вправ. Крім того, він захищає від перегріву і тонізує.

Одягай легкий одяг

Одяг для виконання вправ повинна бути вільною і дихаючої. Обирай речі світлих тонів. Темні кольори швидше нагріваються на сонці і можуть спровокувати перегрів.

Користуйся кремом, який захищає від сонця

Навіть коли влітку на небі хмари, ультрафіолет все одно впливає на шкіру. Щоб не згоріти, перед тренуванням на відкритому повітрі наноси сонцезахисний крем. Особливо це стосується пробіжок і їзди на велосипеді.

Збільш кількість вживаної води

Пити просту воду щодня важливо круглий рік, проте, коли на вулиці спекотно, кількість споживаної рідини потрібно збільшити.

Крім того, в день тренування мало випити воду до і після її завершення. Важливо пити її кожні пару годин в кількості 500 - 700 мілілітрів. Добова норма води для чоловіків 2 літри.

Чи не перенапружуватися

У спекотну погоду доцільно знизити навантаження. Наприклад, замість 30 віджимань зроби 15 замість 5 підходів зроби 3. Підвищена температура повітря і інтенсивні навантаження підвищують температуру тіла, тому замість користі є ризик отримати шкоду.

Нагадаємо, не так давно представники науки з Британії зробили висновок, що двотижневий відпочинок від спорту може погіршити метаболізм і здоров'я. Ось чому важливо навіть в жарку погоду продовжувати займатися спортом, взявши на озброєння корисні рекомендації, про які ми розповіли в статті.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю