Усі новини

Як зберегти накачані м'язи?

Як зберегти накачані м'язи?

Після того, як людина припиняє тренування, його м'язи починають слабшати і зменшуватися в розмірах. У статті ми дамо 6 корисних порад, які допоможуть не втрачати красиві м'язи
Припинення систематичних тренувань в спорті називається «растренированности». Після того, як людина припиняє тренування, його м'язи починають слабшати і зменшуватися в розмірах. На цей процес сильно впливає період відпочинку - різниця між місячною перервою і більш коротким відпочинком дуже істотна. Також багато що залежить від стажу тренувань - великий стаж дасть можливість на довше зберегти м'язи.

У статті ми дамо 6 корисних порад, які допоможуть не втрачати красиві м'язи.

Рада 1. Можливо, ти шукав чудодійні поради, як зберегти накачані м'язи, нічого не роблячи при цьому. Але поспішаємо тебе спустити з небес на землю і повідомити, що тут чудес не жди. Якщо у тебе вийшло наростити рельєфні м'язи, то, перш за все, необхідно регулярно виконувати всі дії, завдяки яким було досягнуто такого результату. Як правило, це: правильне харчування, систематичні тренування, коректний режим відпочинку. Без цього не обійтися.

Порада 2. Не допускай підвищення адреналіну і кортизолу , Які пригнічують вироблення тестостерону. А тестостерон у відповіді за ріст м'язової маси. Також небажано підвищення гормону, що виробляється щитовидною залозою.

Вищевказані процеси можуть спровокувати катаболізм (розпад сформованих клітин і тканин) . Також він може виникати і з-за наступних чинників:

- Стресові ситуації: нервове перенапруження, безсоння, виснажливі фізичні навантаження (проте силові вправи потрібні).

- Голод: в будь-який час доби не повинно бути почуття голоду. Не рекомендується робити тривалі проміжки між сніданком, обідом і вечерею.

- Постійна втома: спати потрібно не менше 8 годин на добу, а щоденні навантаження (розумові та фізичні) слід розподіляти рівномірно.

Порада 3. Отримуй енергії більше, а віддавай - менше. Коли в організм надходить багато калорій, наростити м'язи завжди легше. Але якщо твоя мета - не м'язи, а підтримка стрункої фізичної форми, тоді надходження енергії повинно бути рівним витраті.

Надмірна кількість калорій особливо важливо на перших етапах формування м'язів. Необхідно споживати більше вуглеводів і білків, ніж витрачати. За рахунок цього і збільшується маса тіла. Якщо при цьому виконувати правильні вправи, вага буде набиратися в зв'язку з ростом м'язів, а не через накопичення жиру.Рада 4. Не пропускай тренування. Пропускаючи заняття, ти віддаляє бажану мету. Кожна вправа - це крок до фігурним і красивим м'язам. Якщо не ходити на тренування і при цьому в організм буде багато надходити калорій, почне накопичуватися жир і тіло втратить хорошу фізичну форму. Тобто статура стане гірше, ніж до початку програми з нарощування м'язів.

Рада 5. Силові тренування повинні тривати до 45 хвилин. Ця рекомендація підходить, перш за все, для тих, хто не приймає стероїди і аналогічні препарати. Першу половину тренування витрачається глікоген, який знаходиться в м'язах. У другій половині занять глікоген витрачається з печінки. Якщо перевищити 45 хвилин, то тренування буде тільки на шкоду, так як енергія буде витрачатися безпосередньо з м'язів, послаблюючи і руйнуючи їх. Це досить важливий нюанс, про який не слід забувати.

Рада 6. Небажані аеробні навантаження. До них відносяться: велотренажери, футбол, баскетбол, біг, особливо на далекі дистанції, теніс, поїздки на велосипеді, заняття на степпере. Всі перераховані заходи приведуть до втрати м'язів. Згадай, як виглядають легкоатлети.

Для формування м'язів потрібні саме силові вправи , Які стимулюють вироблення анаболічних гормонів, що запускають процес зростання (анаболізм). Тому аеробні навантаження з анаеробними несумісні.

Пам'ятай, що сформувалися м'язи не будуть збережені, якщо не діяти. Однак дотримуючись 6 золотих правил, ти зможеш зберегти бажану фізичну форму, про яку завжди мріяв.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю