Усі новини

Програма на сушку м'язів

Програма на сушку м'язів

Ви провели багато годин в тренажерному залі і добре набрали м'язову масу? Тепер мрієте, щоб м'язи знайшли свою ідеальну форму? У будь-якому випадку, без сушіння тут не обійтися! Ви провели багато годин в тренажерному залі і добре набрали м'язову масу? Тепер мрієте, щоб м'язи знайшли свою ідеальну форму і Ваше тіло стало досконалим? А може бути, Ви плануєте спробувати свої сили на змаганнях з бодібілдингу? У будь-якому випадку, без сушіння тут не обійтися!

Що ж це таке і як це працює?

Сушка - це своєрідний режим харчування і тренувань, який дозволить Вам досягти бажаного результату, позбутися від жирового прошарку і продемонструвати всьому світу бездоганну форму своїх м'язів.

Запасіться терпінням, адже сушка триватиме довгих 8 тижнів.

Почнемо з питань харчування. Прийоми їжі повинні бути кожні 3 години, порції робіть невеликі, категорично заборонено об'їдатися за один прийом їжі і набивати свій шлунок до відмови! Що ж дозволено їсти під час сушки? На сушінні доведеться дотримуватися суворої безвуглеводну дієту, навіть від самих низькокалорійних фруктів і круп доведеться відмовитися. Вам дозволяється їсти нежирне м'ясо, птицю, рибу, яйця, сир, нежирний сир, і кисломолочні продукти в невеликих кількостях. Так само під час одного прийому їжі можна з'їсти 50 грам сирих овочів.

У тренажерному залі необхідно з'являтися через день і займатися силовими тренуваннями. Намагайтеся робити мінімальні перерви між підходами і робіть 15-20 повторів під час сету.

Сушка є великим стресом для організму, тому важливо дотримуватися правильного режиму дня. Приймайте хороші мультивітаміни і спите 8 годин на добу.

Якщо Ви будете строго дотримуватися всі ці правила, то через 2 місяці такого режиму побачите в дзеркалі абсолютно приголомшливий результат! Тепер Ваше завдання - плавно перейти до звичайного режиму харчування і тренувань. Поступово додавайте в раціон крупи, фрукти та овочі. А жирні продукти і випічку можна не додавати взагалі, спортсменам така їжа зовсім не потрібна!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю