Усі новини

Як накачати м'язи в домашніх умовах?

Як накачати м'язи в домашніх умовах?

Час від часу кожного з нас відвідує почуття невдоволення своєю зовнішністю. Як правило, саме з понеділка ми даємо собі слово почати нове життя, гармонійну і повну різних відчуттів. Слово словом, а до справи не завжди доходять руки.

Час від часу кожного з нас відвідує почуття невдоволення своєю зовнішністю. І неважливо чоловік це чи жінка. Напади бажання почати нове життя відвідують і тих і інших. Як правило, саме з понеділка ми даємо собі слово почати нове життя, гармонійну і повну різних відчуттів. Почати потрібно з великих змін, і перш за все, з зовнішнього вигляду. І якщо жінка сідає на дієту, то чоловік запевняє себе, що обов'язково піде в спортзал, накачати м'язи, підтягнути живіт. Слово словом, а до справи не завжди доходять руки. Так буває майже завжди. Отже, розглянемо більш докладно, як швидко накачати м'язи в домашніх умовах.

Якщо ви все ж вирішили зробити перший крок на шляху досягнення ідеальної фігури, не зупиняйтеся і проявіть силу волі. Тільки більшою ретельністю і завзяттям, витираючи не одну краплю поту, можна знайти спосіб пишатися собою. Це підтвердить вам будь-який спортсмен, який не з чуток знає, як ця фізична форма досягається. Є маленькі хитрощі, які допоможуть вам досягти гарного результату.

Важливий максимальна концентрація на заняття. Виділіть для них півтори-дві години в день, не менше. Тільки за цей проміжок часу м'язи можуть отримати потрібну їм навантаження, що дозволить вам насолодитися кінцевим результатом. Можна виконувати їх і вдома, необов'язково тягтися в спортзал або на стадіон.

В основі принципу всіх силових тренувань лежить давно розроблена методика, яка дісталася нам у спадок від давніх олімпійців. Тренуючись, вони робили упор на поступове збільшення м'язової навантаження. Так зробимо і ми, прагнуть до подоби фігур античних чоловіків. Виконуючи прості фізичні вправи, ми будемо збільшувати вагу спортивного інвентарю, який дуже необхідний при їх виконанні.

Поступово збільшуючи свою вагу за допомогою, ну скажімо, двох півтора літрових пластикових пляшок, наповнених водою, контролюйте рівномірний розподіл навантаження на всі м'язи рук, ніг, плечового пояса. Підійде і рюкзак, наповнений книгами, старими журналами, які припадають пилом у вас на антресолях. Одягайте його на плечі і вперед: віджимання, присідання, підтягування на турніку в коридорі, який зробив ще ваш батько саме для цих цілей. Згадуйте, які вправи ви знаєте, підійдуть будь-які, що прийшли вам на розум. Ваша фантазія підкаже, що взяти в руки. Меньше слів більше діла. Поки ви не візьметеся за себе самі, ніякі порожні розмови не допоможуть привести тіло в порядок.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю