Усі новини

Робіть зарядку, не виходячи з офісу

Робіть зарядку, не виходячи з офісу

За ті п'ятнадцять хвилин, які ви витратите на особисті потреби, річні звітів не самознищаться, а з роботи вас не звільнять. Приблизно так треба переконувати себе, виконуючи ці вправи в робочий час.

За ті п'ятнадцять хвилин, які ви витратите на особисті потреби, річні звітів не самознищаться, а з роботи вас не звільнять. Приблизно так треба переконувати себе, виконуючи ці вправи на розтяжку в робочий час.

Щоб виконати більшість з них, вам не доведеться навіть вставати з улюбленого офісного стільця.

Груди - вперед

Сидячи в кріслі, покладіть руки на підлокітники, а груди постарайтеся випнути якомога вище, щоб вона в буквальному сенсі була "колесом". У такому положенні потрібно затриматися на 10 секунд, всього зробити 5-10 підйомів.

Плечі - назад

Поза та ж сама, тільки руки на стегнах. Зусиллям волі зсувайте лопатки, відводячи плечі назад. Схема та ж сама: тримайтеся десять секунд і потім повторюйте це від п'яти до десяти разів.

Голову - вниз

Все так же, сидячи на стільці, злегка нахиліть голову вниз, як ніби ви з кимось погоджуєтеся. При цьому ви повинні відчути, як розтягуються м'язи шиї. Відчувати це потрібно 15 секунд, а вправу на розтяжку виконати 10 разів.

Руки - за голову

Щоб струсити ромбоїд (м'язи у верхній частині спини), встаньте, закиньте руки за голову і відводите лікті назад, щоб лопатки звелися разом. Норми все ті ж: тримати десять секунд, виконати 5-10 повторень.

Лікті - за спину

Заведіть руки за спину, стисніть їх в замок і напружте м'язи плечей. Так ви теж пропрацюєте м'язи спини, але ті, які знаходяться трохи нижче. 5-10 разів.

Особа - до стіни

Встаньте лицем до кута стіни, підніміть руки і зіпріться ними об стіну. Тепер напружте м'язи грудей і протримається в такому стані приблизно 15 секунд. Маленька підказка: опускаючи або піднімаючи руки, ви можете напружувати зовсім різні ділянки грудних м'язів. Так що цю вправу на розтяжку краще виконувати кілька разів на день, кожного разу по-новому.

Текст: Леонід Морозов

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю