Усі новини

Вправи для чоловіків

Вправи для чоловіків

В арсеналі засобів молодого чоловіка повинен бути набір найпростіших тренажерів, за допомогою яких він може виправити свої недоліки.

Зауважимо, що для молодих чоловіків основна частина вправ, як правило, повинна бути спрямована на формування і вдосконалення форм статури, зміцнення і розвиток м'язів верхнього плечового пояса. На жаль, багато молодих чоловіки, як і жінки, мають зайву масу.

І якщо у жінок це буває викликано різними, властивими лише жінкам факторами, то абсолютно невиправдано виникнення огрядності у чоловіків. Відвислий живіт, в'ялі м'язи верхнього плечового пояса, сутулість - все це не прикрашає фігуру молодого чоловіка, а, навпаки, викликає у жінки негативне сприйняття.

В арсеналі засобів молодого чоловіка повинен бути набір найпростіших тренажерів, за допомогою яких він може виправити свої недоліки. Якщо чоловік ніколи не займався спортом, то для початку корисно буде виконувати комплекс різних вправ з гантелями по 1 кг кожна. П'ять-шість місяців достатньо, щоб дещо зміцнити м'язовий апарат і виробити звичку займатися систематично.

Вправи підбираються на всі групи м'язів і виконуються в рівномірному темпі, без затримки дихання. Особливу увагу необхідно звернути на вправу м'язів живота. Як правило, це найвразливіше місце у чоловіків.

Багато молодих чоловіків в силу своєї виробничої діяльності мають недостатню рухову активність, не відчувають достатнього фізичного навантаження, особливо на м'язи верхнього плечового пояса. Тому після півроку занять з гантелями можна починати використовувати інші найпростіші тренажери: еспандер (ручний, ножний), еластичний гумовий бинт, пружний м'ячик (для розвитку м'язів кисті).

Але спочатку краще скористайтеся еластичним гумовим бинтом, який дає поступово зростаючу помірне навантаження на м'язи. Вправи з ним необхідно поєднувати з різного роду віджиманнями в упорі лежачи, підтягування і іншими природними вправами. Потім перейти до використання еспандера.

У заключній частині заняття виконуються вправи на розтягування і відновлення дихання. В кінці можна лягти на килимок і повністю розслабитися.

Після заняття необхідно прийняти душ. Краще, якщо він буде теплим, розслаблюючим. Після душу можна 10-15 хв відпочити, лежачи на дивані, послухати приємну і спокійну музику.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю