Усі новини

Що таке пілатес?

Що таке пілатес?

Пілатес - це не просто один з видів фітнес - програми, пілатес вчить вас управляти і володіти своїм тілом.

Джозеф Пілатес, автор системи вправ, названої його ім'ям, черпав методику з різних тренувальних систем Сходу і Заходу. Даний метод включає в себе серію вправ, націлених головним чином на м'язи живота, особливо на їх глибинні шари. Міцні черевні м'язи не тільки допомагають вам придбати гарний плоский живіт, але і покращують ваше рівновагу і координацію рухів, так що ви зможете з більшою легкістю виконувати інші види вправ. Завдяки пілатесу ви не просто зміцните м'язи живота, він також допоможе зміцнити і витягнути все тіло від верхівки до шкарпеток. Це унікальна система позбавить ваші м'язи від зайвого жиру, додасть їм тонус, подовжить їх.

Багато вправи в даній системі мають кілька варіантів виконання, від базового до просунутого рівня складності. Поскільки багато з них можна виконувати сидячи або лежачи, вони підходять для людей, які страждають зайвою вагою або мають проблеми зі здоров'ям суглобів.

Як вже було сказано вище, пілатес тренує глибинні шари м'язів, щоб повністю перебудувати ваше тіло. На відміну від важких вправ в тренажерному залі, які дозволяють розробляти лише одну м'яз одночасно, пілатес працює над вашим тілом як над цілісною системою, зміцнюючи спочатку серцевину (м'язи живота), а потім верхню і нижню частину тулуба. Коли ви працюєте з важким вагою, наприклад підйом тулуба з положення лежачи з навантаженням, ви зміцнюєте м'язи шляхом їх укорочення. На тренуванні з пілатесу ви опрацьовує м'язи набагато більшою кількістю різноманітних рухів, при цьому ваші м'язи зміцнюються і удлінняются. Одночасно розтягуючи і зміцнюючи м'язи, ви створюєте струнке, гнучке тіло.

Щоб підвести підсумки, наведу деякі з численних переваг регулярних занять пілатесом:

1.Здоровий, гнучкий хребет. Пілатес дає вашому хребту більше підтримки, поскільки при виконанні вправи, створюється простір між хребцями. Це додатковий простір робить хребет більш гнучким, а гнучкість запобігає проблеми зі спиною, наприклад зміщення дисків.

2. Баланс та координація. З віком відчуття рівноваги починає погіршуватися, це відбувається через те, що м'язи слабшають, а нервові рецептори втрачають чувтсвітельность. Пілатес стабілізує центральну нервову систему, а також тренує глибинні м'язи, необхідні для підтримки рівноваги і збереження міцного, гнучкого хребта.

3. Болі в суглобах. Якщо ви страждаєте остеоартритом, подовження спини за допомогою пілатесу допоможе полегшити боль.Упражненія необхідні, щоб впоратися з артритом, оскільки вони збільшують рухливість суглобів при розтяжці і зменшують біль.

Крім того, розтяжка стимулює вироблення синовіальної (внутрішньосуглобової) рідини і запобігає виникнення зчеплення в суглобах. Пілатес також виправить поставу, що в свою чергу знімає напругу, усуваючи головні болі, болі в спині, шиї й чимало інших.

4. Для "новачків". Пілатес не напружує ваші суглоби і не зношує зв'язки і хрящі. Пілатес прискорює реабілітацію після травм. Будь - жінка або чоловік, молодий або у віці, тренований чи ні - може займатися пілатесом. Пілатес - це не просто один з видів фітнес - програми, пілатес вчить вас управляти і володіти своїм тілом.


Текст: Бочкова Ольга

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю