» » » Спортивні змагання, які продовжують життя
Усі новини

Спортивні змагання, які продовжують життя

Спортивні змагання, які продовжують життя

Всім відомо, що будь-які фізичні навантаження, а особливо регулярні спортивні тренування, можуть позбавити людину від безлічі проблем зі здоров'ям
Всім відомо, що будь-які фізичні навантаження, а особливо регулярні спортивні тренування, можуть позбавити людину від безлічі проблем зі здоров'ям. І вчені довели, що певні види спорту роблять благотворний вплив на організм людини.

Регулярні тренування прекрасно допомагають при депресії, поліпшують роботу серцево-судинної системи і навіть є профілактикою онкологічних захворювань.

В результаті досліджень міжнародні фахівці з'ясували, яке значення для здоров'я має той чи інший вид спорту. З цією метою був проведений експеримент, який тривав протягом 15 років (з 1994 по 2008 рік). У ньому взяли участь 80 тис. Осіб у віці від 30 років і старше. Респонденти відрізнялися один від одного матеріальним і соціальним становищем. Протягом усього періоду експерименту добровольці регулярно виконували конкретні фізичні вправи. В результаті аналітики з'ясували, що ті люди, які приділяли особливу увагу конкретним видом спорту, стали відчувати себе набагато здоровіше. Також у них збільшилися всі шанси на велику тривалість життя.

Хочемо запропонувати твоїй увазі огляд тих видів спорту, які допоможуть зміцнити здоров'я, фізичну форму і психологічний стан.

1. Теніс або бадмінтон (будь-який вид спорту з ракеткою)

Фахівці стверджують, що бадмінтон, теніс і сквош можуть принести твоєму здоров'ю максимальну користь. На їхню думку, спортивні ігри з ракеткою знижують ризик смерті на 56% . Це більше, ніж у інших видів спорту. Справа в тому, що перебуваючи в постійному ритмі, у людини одночасно працюють серце, легені і м'язи. В результаті поліпшується кровообіг, зміцнюються м'язи і підвищується загальний тонус . При цьому розвиваються корисні для людини фізичні якості, такі як спритність, швидкість і витривалість.


Інтенсивні і постійні переміщення гравців допомагають їм тримати себе в прекрасній формі і перешкоджають появі зайвих кілограмів. Результат постійних тренувань - це прекрасні координаційні здібності, сила, спритність, витривалість і сприятливий вплив на нервову і кардіо-респіраторну системи.

Також доведено, що ці види спорту впливають на швидкість мислення , Так як треба швидко прорахувати відразу кілька варіантів ударів. А щоб це зробити, необхідна миттєва реакція. Тому тренування з ракеткою здатні поліпшити і зміцнити не тільки фізичне, а й емоційний стан людини.

Ще цей вид спорту надає позитивний вплив на органи зору.

2. Аеробні тренування

Батьком-засновником аеробіки є доктор Кеннет Купер, але популярним цей вид фізичних навантажень став завдяки актрисі Джейн Фонді. У 1982 році вона виступила по телебаченню з власною програмою вправ, які супроводжувалися музичним оформленням. І з тих пір аеробіка завоювала світове визнання і стала одним з найпопулярніших видів спортивних занять.


Суть [/b][b] аеробних тренувань - це зміцнення серця і судин, поліпшення самопочуття і фізичної форми, а також схуднення.

Аеробні навантаження - набір всіляких гімнастичних вправ, швидка ходьба, біг, танці, гімнастика, вправи для розвитку сили і гнучкості. Як результат регулярних занять цим видом спорту - це прекрасна фізична форма, гнучкість, витривалість , А також сильний оздоровчий ефект всього організму.

Головна перевага аеробіки - це можливість займатися людям будь-якого віку. На думку медиків, заняття аеробікою здатні зменшити ризик летального результату від серцево-судинних захворювань на 36%.

3. Плавання

У сучасному світі одним з популярних і улюблених видів спорту є плавання. На думку вчених з Гарвардського університету, регулярне плавання сприяє зменшенню ваги і зміцненню серцево-судинної системи. Особливо цей вид спорту корисний тим, хто відновлюється після операцій та всіляких травм.


У процесі плавання практично відсутній ризик отримання будь-яких пошкоджень. У басейні людина розвиває і зміцнює м'язи ніг, рук, спини, плечей і шиї . При цьому всі групи м'язів отримують різноманітну навантаження. Плавання і заняття в басейні допомагають м'язам стати більш еластичними, гнучкими і міцними.

Всі навантаження в воді прискорюють обмін речовин і сприяють спалюванню жиру. За 1 годину занять у басейні витрачається 500 калорії . Плавання максимально покращує роботу легенів, вентіліруя і розширюючи їх. При цьому очищається кров і, відповідно, всі органи. Під час плавання кожна клітинка організму добре насичується киснем.

До всього сказаного слід додати незаперечний факт - вода володіє унікальними закаливающими властивостями, зміцнює імунітет і психологічне здоров'я. В якому б настрої ти не прийшов в басейн, звідти ти вийдеш бадьорим, умиротвореним і впевненим у собі.

4. Велосипедний спорт

Їзда на велосипеді на свіжому повітрі також є одним з видів спорту, який робить позитивний вплив на організм людини, тим самим продовжуючи життя. Дослідження вчених довели, що заняття велоспортом здатні продовжити життя людини на 15%.


При катанні на велосипеді задіяні м'язи ніг, сідниць, рук, плечей та живота . Також розвивається рухливість суглобів. Велосипедисти прекрасно почувають баланс і мають хорошу координацію рухів.

Вчені прийшли до висновку, що регулярно їзда на велосипеді здатна знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань . Дуже важливо, що цей вид спорту пов'язаний з перебуванням на свіжому повітрі, що добре впливає на бронхолегочную систему організму.

Фахівцями доведено, що ті люди, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом, мають шанс знизити ризик серцево-судинних захворювань на 28%. Будь-яка фізична навантаження дуже корисна для людського організму. При цьому людина сама може вибирати, яким видом спорту йому займатися - будь то волейбол або пробіжки на свіжому повітрі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю