Усі новини

За яскравими враженнями - на Окінаву!

За яскравими враженнями - на Окінаву!

Окінава - одне з найгарячіших туристичних напрямків у Азії і одночасно місце, яке по сьогоднішній день таїть в собі масу секретів і таємниць Ти готовий відправитися в подорож, яке вразить і надихне одночасно? Тоді твоя мета - Окінава, одне з найгарячіших туристичних напрямків у Азії і одночасно місце, яке по сьогоднішній день таїть в собі масу секретів і таємниць.
Приєднуйся до нашої команди реаліті-шоу «OKINAWA: A Journey of Discovery», що складається з семи туристів з семи різних країн, оскільки саме їм випала можливість досліджувати і на власному досвіді відчути всю красу і диво цього шматочка тропічного раю. Кожен герой володіє спеціальними навичками, і на Окінаві у нього буде можливість продемонструвати їх найкращим чином.
Також в кожному епізоді учасники стикаються з унікальними випробуваннями, створеними спеціально для них, а тому будь-яке нове подія, що відбувається під час їх пригод, стане для тебе справжнім сюрпризом. Тому будь готовий до того, що Окінава подарує тобі масу цікавих несподіванок і дійсно яскравих вражень!
У першому епізоді ти зможеш познайомитися з головними героями шоу. Кожен з них - професіонал своєї справи, якому випала можливість відвідати Окінаву, один із наймальовничіших і захоплюючих тропічних куточків на планеті, щоб поділитися його секретами з усім іншим світом.
За яскравими враженнями - на Окінаву!

Другий епізод шоу вже наповнений динамікою і духом справжніх пригод. Семеро безстрашних мандрівників приймають свій перший виклик. Кожен герой повинен відтворити знімки декількох мальовничих місць Окінави, зроблених канадським інстаграммером з Сіетла. Даний квест не тільки наповнений духом змагань, але ще і демонструє захоплюючі дух пейзажі і неймовірні архітектурні шедеври Окінави.

Серед останніх - замок Сюрі, побудований ще в 14 столітті і служив монаршої резиденцією за часів існування рюкюскіе держави, а також грот Сефа Утаки - містичне і священне місце, де колись проводились королівські ритуали і релігійні церемонії. Обидва цих місця сьогодні призначені Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО.
У третьому епізоді головне випробування випаде німецькому спортсмену Феліксу: йому необхідно буде навчитися складним прийомам карате протягом декількох годин, а потім передати свої знання іншим шістьом героям. Завдання не з простих, враховуючи той факт, що складного і древньому бойовому мистецтву карате, батьківщиною якого як раз і є Окінава, навчаються роками. Чи впорається Фелікс з настільки нелегким викликом? Дивись і дізнаєшся!
Приєднуйся до героям шоу "OKINAWA: A Journey of Discovery" і відкривай для себе секрети Окінави, про які раніше ти навіть не здогадувався!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю