Усі новини

ТОП-8 екстремальних видів спорту

ТОП-8 екстремальних видів спорту

Погодьтеся, спорт буває дуже небезпечним. І, найчастіше, спортсменам або любителям доводиться дуже нелегко. Ми виділили найбільш небезпечні екстремальні ігрища Погодьтеся, спорт буває дуже небезпечним. І, найчастіше, спортсменам або любителям доводиться дуже нелегко. Ми виділили найбільш небезпечні екстремальні ігрища і пропонуємо їх твоїй увазі.
№1 - Кейв-дайвінг
Кейв-дайвінг або печерний дайвінг - це занурення, які відбуваються в печерах. Може здатися, що в цьому немає нічого складно, але, як показує практика, такі занурення можуть бути дуже небезпечними. Проходи печер бувають дуже вузькими і витіюватими, абсолютно темними, тому плавцям доводиться не просто. А в разі загрози життю не так-то легко відразу піднятися наверх.
ТОП-8 екстремальних видів спорту

№2 - бейсджампінг
Бейсджампінг вважається найбільш небезпечним і екстремальним видом спорту. У ньому використовується спеціальний парашут для стрибків з фіксованих об'єктів. Ось перелік основних типів об'єктів, з яких виконуються стрибки: - Building (будівля); - Antenna (антена); - Span (перекриття, міст); - Earth (земля).
Як ти вже зрозумів, висота об'єктів, з яких здійснюються стрибки, досить невелика, тому у спортсмена в запасі не так багато часу, щоб встигнути прийняти правильне положення тіла для відкриття парашута. Будь-яке невірний рух може коштувати здоров'я та життя людини.

№3 - скелелазіння
Незважаючи на те, що скелелазіння досить небезпечний вид спорту, його можна назвати найкрасивішим: захоплюючі дух види, висота орлиного польоту, море емоцій і вражень. Той, хто хоч раз це відчув, не зможе відмовити собі в задоволенні спробувати ще і ще. Але для скелелазіння буде потрібна серйозна підготовка, витривалість і фізична сила.

№4 - рафтинг
Сплавлятися по бурхливих гірських ріках з безліччю порогів, водоспадів і перекатів досить небезпечне, але вельми популярне захоплення. Дух адреналіну, який не покидає сміливця під час подолання перешкод на його шляху, здатний дати великий заряд енергії.

№5 - хеліскіінг
Одна з різновидів екстремального гірськолижного спорту, фрірайду. Суть його в тому, щоб здійснити спуск з незвіданого раніше снігового схилу, причому підйом спортсмена до початку спуску буде відбуватися на вертольоті, так як іншими способами дістатися до наміченого місця просто неможливо. Найбільшу небезпеку в цьому виді спорту є величезна ймовірність сходження лавини. Так що кожному лижникові необхідно мати при собі спеціальне обладнання, яке в разі небезпеки дозволить швидко його знайти.

№6 - велокрос
Велокросс вважається однією з найскладніших і «тихохідних» велогоночних дисциплін (середня швидкість кросменів становить близько 20 км /ч). Спортсменам необхідно подолати складний маршрут по відкритій місцевості і лісових ділянок з перешкодами у вигляді бродів, бруду, коренів дерев і повалених стовбурів, ровів, пагорбів тощо., До яких можуть бути додані штучні перепони.

№7 - стрітлагінг (або стрітлюж)
Стрітлагінг є швидкісний спуск на довгому скейтборді в положенні лежачи по автомобільних трасах. З коштів безпеки тільки шолом на голові, щитки на ліктях і колінах, рукавички і плотнооблегающій спортивний костюм. Це така дрібниця, якщо врахувати те, що розігнався скейт складно змусити швидко знизити швидкість.

№8 - серфінг
Море або океан, сонце і свобода роблять серфінг дуже привабливим видом спорту для любителів екстриму. Мистецтво серфінгу полягає в умінні маневрувати серед хвиль. І чим вище хвиля, тим більше непередбачуваний результат битви людини з водною стихією.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю