Усі новини

Лижі vs сноуборд

Лижі vs сноуборд

Прийшла зима, а з нею холоду і бажання залягти на диван А може настав час змінити свої звички, тепліше одягнутися і відправитися на гірськолижні курорти підкорювати снігові схили? Прийшла зима, а з нею холоду, снігові замети та бажання залягти на диван, загорнувшись у ковдру і почати перегляд телевізора, і в такій позі провести весь сезон. А може настав час змінити свої звички, тепліше одягнутися і відправитися на гірськолижні курорти підкорювати снігові схили? Якщо в цьому році ти все-таки вирішив зануритися в зимові види спорту, то обов'язково дочитай цю статтю до кінця.
Вирішити, що вибрати - дошку або лижі - звичайно ж тобі. І найчастіше це рішення приходить з досвіду і рекомендацій найближчого оточення. Але ти просто зобов'язаний випробувати себе як на лижах, так і на сноуборді.
Скільки потрібно часу, щоб навчитися?
Як скоро я буду робити запаморочливі трюки на сноуборді і вишивати зигзаги на лижах?
Запам'ятай, що швидко такому не навчиться і на це потрібен певний час, що залежить від твоєї фізичної підготовки, твого вестибулярного апарату та інших моментів.
Щоб навчитися більш-менш впевнено стояти на лижах і скочуватися з нескладної траси, потрібно пару днів. Адже скоординувати рухи ніг і рук не просто. Що стосується освоєння дошки до подібного рівня, то тут тобі буде потрібно кілька годин тренування.
Для того щоб лижнику навчитися позатрасовому катанню, буде потрібно немало старанності, тому що горби, пухкий сніг будуть всіляко перешкоджати новачкові. Сноубордисту в цьому плані буде легше, дошка ідеально підходить для внетрассового катання.
Наскільки травматично?
На досвіді учнів доведено, перші етапи навчання лижного катання проходять практично без падінь, завдяки двом ціпків, які є хорошою підмогою. А от у випадку дошки, падіння - це практично невід'ємні моменти в навчанні.
Надалі бордери отримують травми ключиць і кисті, а ось у лижників частіше страждають ноги.
На чим швидше?
Якщо порівнювати світові рекорди, то лижі розганяються до 250 км /год, а сноуборд до 200 км /год.
Що дешевше?
Як для лижника, так і для сноубордиста, комплект з лиж, палиць, черевиків і кріплень і комплект з дошки, черевиків, кріплень, відповідно, обійдеться практично однаково. І як в першому, так і в другому випадку комплект можна придбати недорогий, але і не зовсім якісний до 500 $, і також можна купити досить хороший, але далеко не дешевий от 2000 $ і вище.
Що стосується форми одягу (хоча її може і не бути), то тут тільки при одному погляді на лижника, можна подумати, що йому притаманний нарцисизм і почуття стилю. Форма сноубордиста більш практична, і не така кричуща. Але тут вже справа смаку.
Підводячи підсумки
Лижі створені для тих, хто весь час прагне до самовдосконалення і щоденним власним перемогам над своїм духом і тілом. Лижники точно знають, що їм потрібно і вважають, що навколишній світ вже в достатній мірі досліджений їх допитливим розумом. Ці люди багато і старанно працюють, а в кінцевому підсумку демонструють свої навички і досягнення.
Сноуборд виберуть ті, хто більшою мірою прагне пізнати світ навколо себе, і не так скрупульозно зациклений на своїх мікрорухам і техніці. Сноубордисти знаходяться в стані постійного пошуку своєї неповторної траєкторії і свого Шляху.
Є вислів, що як не можна точно демонструє різницю між лижниками і сноубордистами - «Лижі для тих, хто любить Досягати, дошки - для тих, хто любить Вирішувати».
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю