Усі новини

Пляжний волейбол: правила гри

Пляжний волейбол: правила гри

Пляжний волейбол, незважаючи на статус професійного виду спорту, володіє високою популярністю серед любителів активного відпочинку Пляжний волейбол, незважаючи на статус професійного виду спорту, володіє високою популярністю серед любителів активного відпочинку.

Про пляжному волейболі

В наші дні пляжний волейбол (його ще називають біч-волей) - не тільки професійний і комерційний вид спорту, а й один з популярних видів активного відпочинку. Виникнувши як різновид класичного волейболу, пляжний волейбол став самостійним видом спорту. Незважаючи на схожість цих двох видів спорту, між ними є і суттєві відмінності.

Спортсмени, які грають у пляжний волейбол, крім традиційних для волейболістів стрибучості, хорошої реакції, сильної подачі і почуття м'яча, повинні володіти рядом інших якостей:

• атлетичного (грі на в'язкому піску вимагає від спортсменів відмінної фізичної підготовки)

• витривалість (гра проходить при будь-яких погодних умовах, а заміни по ходу матчу не передбачені)

• універсалізм (команда в пляжному волейболі складається всього з двох чоловік, і у гравців немає чіткого поділу за амплуа)

Пляжний волейбол - унікальний вид спорту, його гравців часто називають «однією великою родиною». Практично незмінний склад учасників професійних змагань і насичений календар ігор призводить до того, що більшу частину часу вони проводять разом - в літаках, аеропортах і готелях. Часто волейболістів з різних країн може пов'язувати не тільки дружба, а й, наприклад, загальний тренер. Тому під час матчів гравці протиборчих команд незмінно обмінюються дружніми рукостисканнями і намагаються один одного підбадьорити, але звичайно все це ніяк не впливає на бажання кожної з команд вирвати перемогу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю