Усі новини

Як вибрати свій вид спорту?

Як вибрати свій вид спорту?

Які тренування краще вибрати, щоб підтримувати себе у відмінній формі і отримувати від цього справжнє задоволення? Спробуємо в цьому розібратися.

У справжніх чоловіків свої правила. Їх кредо - рух вперед. Їхнє захоплення - спорт. Їх вибір - заняття в сучасному фітнес-клубі.

Які тренування краще вибрати, щоб підтримувати себе у відмінній формі і отримувати від цього справжнє задоволення? Спробуємо в цьому розібратися.

Який вид спорту ви б не вибрали, головне, щоб ви вибрали здоровий спосіб життя.

Бокс

Сильна людина завжди відчуває себе впевнено. У фітнес-центрах все більшої популярності набувають ті тренування, які дозволяють не тільки привести себе в форму, а й набути навичок самооборони. Уроки боксу якраз з цієї категорії.

Зазвичай заняття починається з розминки. Це стрибки на скакалці, розтяжка. В основній частині заняття відпрацьовуються спеціальні навички, а саме: техніка ударів, нирків і, звичайно, робота з обладнанням.

Інша частина тренування - це відпрацювання ударів на боксерських мішках. Тут основний акцент припадає на розвиток швидкісної витривалості і сили удару.

Крім того, на кожному тренуванні обов'язково опрацьовуються м'язи преса і нижньої частини спини, а також включаються спеціальні вправи на розвиток вестибулярного апарату і гнучкості.

Заняття боксом підвищують рівень аеробного і анаеробної підготовки, координацію рухів і спритність, зміцнюють вестибулярний апарат. Уроки боксу дають неповторний емоційний підйом, відмінний драйв. Додайте до цього унікальну можливість швидко позбутися від зайвих калорій, опрацювати всі групи м'язів, зняти стрес і придбати корисні навички самозахисту.

Східні єдиноборства

Східні бойові мистецтва втілюють у собі уявлення древніх мудреців про самовдосконалення. Сьогодні шлях до досконалості і гармонії доступний кожному.

Айкідо, айкібудо, дзюдо, джиу-джитсу - ці відточені, продумані століттями техніки в поєднанні з філософією по праву заслуговують найпильнішої уваги.

На заняттях відпрацьовуються захоплення і удари, проводиться спаринг з реальним партнером і тренування з уявним супротивником, техніка відходу від зброї. Між іншим, деякі речі, наприклад техніка безпечного падіння, стануть в нагоді не тільки в боротьбі, але і в побуті.

В першу чергу уроки розвивають основні фізичні якості: витривалість, силу, гнучкість, спритність і швидкість. А вже потім тренер дає своїм учням спеціальну підготовку.

Безсумнівний плюс тренувань - то, що у вправах задіяні всі групи м'язів. Тому, займаючись східними єдиноборствами, ви, безсумнівно, досягнете тієї мети, з якою прийшли в клуб: схуднути, зробити фігуру більш підтягнутою, а м'язи - більш рельєфними.

Тренажерний зал

Заняття на тренажерах показані всім - і чоловікам, і жінкам. І представникам сильної статі, які хочуть недбало граєтесь рельєфними м'язами під тонким дорогим светром, без тренажерного залу ніяк не обійтися.

У тренажерному залі можна пропрацювати будь-яку групу м'язів, поєднуючи різні вправи. Професійний тренер допоможе скласти індивідуальну програму. Самостійно працювати в тренажерному залі новачкам не варто: можна потягнути м'язи або перетреніроваться, а потрібного ефекту так і не досягти.

Прокачуємо м'язи черевного преса (що важливо при захворюваннях спини). Наводимо в порядок м'язовий корсет, перегруппіруем м'язи в верхньому плечовому поясі. Качаємо біцепси і трицепси. Загалом, знаходимо здоров'я і відмінну фігуру.

До речі, доведено, що тривалі і наполегливі заняття на тренажерах можуть не тільки зупинити розвиток багатьох захворювань, але і повністю вилікувати деякі з них, наприклад, остеохондроз.

Танці

Ті чоловіки, які почали колись займатися танцями, жодного разу про це не пошкодували. І не важливо, який урок вибрати: hip-hop зі своїм жорстким, різким, іноді навіть агресивним настроєм; динамічний рок-н-рол або красиву класику бальних рухів. Головне - емоції, які в танці захльостують з головою.

Програма навчання танцям зазвичай складається з декількох рівнів складності. Насправді вільно танцювати можна вже на першому рівні, використовуючи основні ритми танців і їх базові фігури.

А ось якщо ви хочете навчитися красиво і темпераментно імпровізувати, використовуючи синкоповані ритми, більш складні поєднання рухів, - доведеться поступово переходити на більш високі рівні складності.

Уроки танців покращують поставу, зміцнюють дихальну і серцево-судинну систему, спалюють зайві калорії, зміцнюють м'язи. Особливий акцент ставиться на прес і ноги.

А ще танці відмінно розвивають координацію і дають можливість стати зіркою будь-якої вечірки.

Плавання

Плавання - це ідеальне тренування. При повній безпеці для зв'язок і суглобів воно дає чудову навантаження на м'язи і серцево-судинну систему. Крім того, багато досліджень показують, що це ще й відмінний спалювач зайвого жиру і калорій.

Плавання оптимально поєднує в собі аеробне, силову і кардіонагрузку. Професійні плавці, наприклад, споживають в день в 2-4 рази більше калорій, ніж ті, хто займається силовим тренуванням в тренажерному залі, і при цьому абсолютно не набирають зайвої ваги.

Біг

Біг - це ідеальна фізичне навантаження, яка передбачена самою природою (всі наші предки бігали то від динозавра, то за мамонтом). Тому не дивно, що біг і ходьба благоприятнейшим чином впливають на організм і самопочуття.

Завдяки бігу серцево-судинна система оздоровлюється, судини очищаються, імунітет зміцнюється, поліпшується стан опорно-рухового апарату (суглобів, м'язів). Буквально всі органи починають працювати краще. І навіть голова! У бігунів поліпшується пам'ять, увагу, кмітливість. І більше - навіть характер змінюється. Людина стає спокійніше, життєрадіснішими, впевненіше в собі.

Почати тренуватися можна в будь-якому віці. Навіть якщо ви раніше не займалися спортом, та й взагалі ваше життя не була наповнена фізичною активністю, не біда.

Почати можна з загальнофізичної тренувань. А вже потім, коли м'язи прийдуть в тонус, можна, не кидаючи тренування, вибирати і інші заняття до душі. Головне - відкрити для себе світ спорту і фітнесу!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю