Усі новини

5 кращих вправ для позбавлення від живота

5 кращих вправ для позбавлення від живота

Мрієш позбутися від жирового прошарку в районі живота? Ось 5 найбільш ефективних фізичних активностей, які допоможуть домогтися ідеально преса
Область в районі живота найбільш проблемна в плані схуднення. Зазвичай зайві калорії починають відкладатися саме в цій зоні. Але є спеціальні тренування, які спрямовані на спалювання калорій. Пропонуємо тобі взяти на озброєння деякі з них.

1. Інтервальні кардіо-тренування

Інтервальне кардіо - це кардіо-тренування, яка ділиться на тимчасові інтервали з різною інтенсивністю і темпом виконання. За даними експертів з Американського коледжу спортивної медицини, немає нічого ефективнішого для втрати ваги, ніж інтервальний кардіо. Саме таке тренування з невеликими інтервалами допоможе спалити найбільшу кількість калорій. Розщеплення жиру відбувається і під час неї, і протягом доби після.


Важливо, щоб заняття тривало не менше півгодини. Почни з бігу, потім роби максимальну кількість повторів кожної вправи протягом 30 секунд, між підходами бери кілька секунд відпочинку. Чергуй групи вправ з перервами до 5 хвилин. Даний вид тренувань добре укрепеляет серцево-судинну систему.

2. Берпом

Берпом - вправа з напряму Кроссфіт , Виконання якого полягає в циклічному повторенні відразу декількох рухів з різних позицій. Це непросте вправу з власною вагою до душі не всім, і даремно: воно ідеально підходить для спалювання жирів і прискорення метаболізму. Його можна робити як в спортзалі, так і вдома, окремо у вигляді зарядки, або в комплексі. Починай з азів і поступово збільшуй складність і кількість підходів.


Раніше ми розповідали про найефективніших під час занять по Crossfit 15 вправ Кроссфіт для тих, у кого серйозний підхід до тренувань

3. Скакалка

Стрибки з нею дуже енерговитратних. Цілих тисячі сімдесят чотири калорії можна спалити за 60 хвилин інтенсивних стрибків. Але для новачка досить буде і 10-15 хвилин.


Деякі експерти стверджує, що скакалка для втрати ваги набагато ефективніше бігу. Крім того заняття з нею роблять кісткову тканину щільніше. Вони корисні для поліпшення реакції і когнітивної мозкової функції.

4. Силові вправи

Всупереч поширеним помилкам, худнути, уникаючи силових не зовсім правильно. Саме вони підсилюють обмін речовин на максимальний час: до двох діб. А при нарощуванні м'язової тканини жирова зникає куди швидше.


Якщо твоя мета - схуднути, робити упор на ізольовані групи м'язів необов'язково. А ось базові вправи зі штангою, такі як присідання, станова тяга, жим лежачи та стоячи, тяга до поясу, є сенс включити в свій комплекс тренувань.

5. Підтягування на турніку

Ще одним ефективним вправою з власною вагою будуть звичайні підтягування . Вони включать в роботу м'язи всього тіла. А значить рельєф буде проступати на ньому однаково.


Важливо стежити за технікою підтягувань і контролювати напругу м'язів, щоб досягти правильного результату.

А які твої улюблені вправи в спортзалі? Пиши в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю