Усі новини

Як схуднути чоловікові?

Як схуднути чоловікові?

Відразу про хороше - чоловіки худнуть в 2 рази швидше, ніж жінки. М'язи живота, спина, руки набагато легше приходять в норму, підтягуються, набувають рельєф. Якщо ти вирішив позбавитися від зайвої ваги, ми дамо тобі кілька дієвих порад
Відразу про хороше - чоловіки худнуть в 2 рази швидше, ніж жінки. М'язи живота, спина, руки набагато легше приходять в норму, підтягуються, набувають рельєф. Пов'язано це з тим, що обмін речовин у чоловіків влаштований трохи інакше, ніж у жінок. Природа не зобов'язує чоловіка народжувати дітей, тому організм не потребує постійного резерві калорій.

Загальновідомо, що в основі ожиріння, лежить дисбаланс між споживаними калоріями і енергетичними затратами організму . Як правило, появі зайвої ваги схильні чоловіки, які не одержують достатніх і регулярних фізичних навантажень, а також ті, хто звик переїдати.

Накопиченню жирів сприяють тривале перебування в сидячому положенні за комп'ютером , За кермом автомобіля, рясна їжа протягом дня , А також переїдання в пізній час доби і зловживання фастфудом і алкогольними напоями.

Якщо ти вирішив стати мачо, не варто худнути на жіночих дієтах. Все-таки жінки влаштовані дещо інакше. Справа в тому, що жінки цілком можуть скоротити легкі вуглеводи. Також жіночий організм не потребує щоденному вживанні великої кількості білка. Чоловікові, на відміну від жінки, потрібно в 2 рази більше вживати білок, а вуглеводи чоловічому організму спалити набагато простіше.

Чим відрізняється ожиріння у чоловіків і жінок?

У чоловіків частіше зустрічається абдомінальний тип ожиріння, коли накопичення жиру відбувається в зоні живота. Тому жир накопичується і в печінці, міокарді, м'язах і інших органах.

Може розвиватися гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, підвищується ризик серцево-судинних ускладнень, цукрового діабету 2 типу.

Ризик розвитку захворювань збільшується в міру збільшення ваги і вважається дуже високим при підвищенні ваги на 100% від норми.

Що особливого в чоловічому схудненні?

Варто відзначити, що чоловіки худнуть легше, ніж жінки. Це пов'язано з тим, що чоловічі статеві гормони сприяють посиленню рівня розпаду жирів. А жіночі - навпаки, їх синтезу.

Тому під час процесу схуднення у чоловіків велика увага приділяється визначенню рівня тестостерону в крові і його нормалізації.

При виявленні зниженого рівня гормону може проводитися замісна терапія тестостероном у вигляді ін'єкцій, таблеток, пластирів.

Як схуднути чоловікові?

- Вести активний спосіб життя , Щоб організм витрачав споживані калорії, які не накопичував їх.

- Харчуватися правильно : Є невеликими порціями, але часто, снідати, не переїдати на ніч. Оптимальним варіантом буде дотримуватися середземноморського типу харчування .

- Влаштовувати розвантажувальні дні - один день на тиждень не вживати їжу, пити тільки чисту воду. Можна додати свіжі овочеві соки.

- Стати оптимістом і перестати заїдати проблеми.

Як швидко схуднути чоловікові?

Схуднути за короткий термін можна, але питання в тому, що за цей час може статися з організмом людини, що худне.

Різке і стрімке схуднення може привести до таких проблем , Як обвисла і суха шкіра, підвищення тиску, набряклість, порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Досить імовірно, що після стрімкого скидання "баласту" зайві кілограми повернуться з лишком. Оптимально втрачати зайву вагу приблизно в тому порядку, в якому він набирався - 15-2 кг на місяць . Тоді організм буде встигати перебудовуватися.

Схуднення, як для мужика, так і для жінки - це важка робота і випробування не тільки фізичне, а й психологічне. Тому якщо тобі хтось пропонує легкий і простий варіант - не ведісь! Тільки за допомогою правильного харчування і регулярних фізичних вправ, можна домогтися гарного результату.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю