» » » Чи можна скинути зайву вагу в тренажерному залі?
Усі новини

Чи можна скинути зайву вагу в тренажерному залі?

Чи можна скинути зайву вагу в тренажерному залі?

Досвідчені тренера відповідають, що такий спосіб схуднення цілком можливий, але для цього необхідно знати і дотримуватися деяких правил Багатьох цікавить питання, чи можна скинути зайву вагу в тренажерному залі. Досвідчені тренера відповідають, що такий спосіб схуднення цілком можливий, але для цього необхідно знати і дотримуватися деяких правил. Саме про них ми поговоримо в цій статті.
Часто метою відвідування тренажерного залу стає схуднення. При цьому є бажання не просто схуднути і бути худим, а наростити красиві м'язи і зробити тіло привабливим.
Вправи повинні бути не тільки силовими
Ні для кого не секрет, що силові тренування націлені на зростання м'язової маси і зростання ваги тіла в цілому. У той час, як аеробні тренування (кардіо) націлені на спалювання жиру і зниження загальної маси тіла. Виходить, що це тренування, які спрямовані на два прямо протилежні процеси.
Силова аеробіка - це різновид фізичного навантаження (тренування), коли виконуються силові вправи з обтяженнями, але в досить інтенсивному (аеробному) ритмі.
Тільки силові тренування не дадуть бажаний ефект. Тому для схуднення слід поєднувати силові вправи c аеробного навантаженням.
В процесі силових вправ прискорюється зростання м'язів і жиру, що сприяє набору маси. Але якщо при цьому робити ритмічні вправи (наприклад, бігова доріжка), жирові відкладення будуть спалюватися, поступаючись місцем м'язам. Таким чином, тільки при силових навантаженнях будуть і м'язи, і жир, а тільки при ритмічних - ні того, ні іншого. Ось чому важливо поєднувати два види вправ. Тоді ти зможеш і худнути, і нарощувати м'язи.
Пропонуємо два варіанти поєднання силових і ритмічних навантажень.
Варіант 1. Два дня ти присвячуєш силовим занять, і два дні - ритмічним. Звичайно, такий графік тренувань потребують чимало вільного часу, але повір, результат того вартий. Спершу ти качаешь м'язи, а потім позбавлятися від надлишкової маси. Зганяти жир можна і в тренажерному залі, використовуючи штанги і гантелі.
Варіант 2. Все тренування проходять в тренажерному залі. Однак при їх виконанні слід робити багаторазові підходи із середнім або невеликою вагою. Проміжок відпочинку між підходами - мінімальний. До таких методів належать два формати занять:
Круговий метод. Це - силова аеробіка. При цьому вправи слід робити по колу (3 - 5 разів). Однак такий метод вимагає хорошої фізичної підготовки та витривалості. Тому новачкам його відразу подужати буде непросто.
Суперсет. Такий метод полягає у виконанні як мінімум двох підходів, які складаються з різних вправ. Фішка в тому, що всі підходи робляться без перерв.
Також в одному тренуванні можна комбінувати силові навантаження і кардіотренажери.


Для тих, хто почав відвідувати тренажерний зал недавно з метою схуднення, найкраще підійде суперсет. Ефект від нього не буде швидким, так як вправи недостатньо інтенсивні. Однак це хороший старт.
Що ж відбувається з тілом в другому варіанті тренувань? Перевага виходить на користь ритмічних вправ. М'язи гойдаються, але так як це робиться на манер гімнастики, жир спалюється.
Важлива перевага поєднання ритмічних і силових тренувань в тому, що можна регулювати процес в бажану сторону. Хочеться більше скинути зайву вагу - раз в тиждень тренажерку і три рази аеробні навантаження. Якщо мета наростити м'язи - навпаки.
В такому вмінні знаходити баланс, полягає секрет формування красивою спортивної фігури.
Ресурси організму під час тренувань
Жири. Бувають двох видів: внутрішні (охоплюють внутрішні органи) і підшкірні. Останні прибираються за допомогою тренувань, а ось від внутрішніх жирів можна позбутися, якщо раціон буде збалансований.
Вуглеводи. Знаходяться в м'язах і печінці. При навантаженнях вони спалюються в першу чергу і лише тільки потім жири.
Крім того, потрібно пам'ятати, що навіть в пасивному стані м'язи спонукають організм до витрати енергії. Це означає, що під час їх роботи енергія витрачається з подвоєною силою. При цьому, як уже було сказано вище, м'язи формуються тільки від силових навантажень, але жир нікуди не дівається. Ось чому важливо і доцільно комбінувати силові і ритмічні вправи.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю