Усі новини

7 дієвих способів схуднути до Нового року

7 дієвих способів схуднути до Нового року

Якщо ти плануєш під час новорічних свят на пару тижнів випасти зі звичного графіка тренувань, а також не відмовлятися від святкових страв, то рекомендуємо тобі прямо зараз Уже зовсім скоро новорічні свята постукати в двері. Корпоративні вечірки, ситні застілля, зустрічі з рідними і друзями - все це не за горами. І, якщо ти плануєш на пару тижнів випасти зі звичного графіка тренувань, а також не відмовлятися від святкових страв, то рекомендуємо тобі перед святами привести свою фігуру в хорошу форму і заздалегідь скинути кілька кіло, щоб результати гулянь не були такими плачевними. Отже, сім робочих способів, як швидко схуднути до Нового року.

1. Не ігноруй сніданки

Дослідники довели, що систематична відмова від сніданків провокує набір зайвої ваги як мінімум на 3 - 6 кілограм. Суть в тому, що організм все одно добере свою норму, але не найкращим способом. Він зажадає подвійну порцію під час обіду і добавку під час вечері. А якщо вечерю ще й пізній, то збій режиму харчування і відкладення жиру будуть забезпечені.

Тому навіть якщо ти не голодний, привчай себе до сніданку. Ранкова їжа чи не перетворюється в зайву вагу і ефективно витрачається організмом. Ти можеш сміливо з'їсти соковитий стейк з макаронами. Також будуть корисні яйця і крупи, які добре насичують організм.

2. Один раз на тиждень розвантажувальний день


Раз в тиждень (не частіше) роби розвантажувальний день. Це допоможе тобі прибрати 2 - 5 кілограм. Крім цього, розвантажувальний день очищає організм без всяких лікарських засобів.

Варіант меню розвантажувального дня


Гарнір з капусти і 350 г м'яса (нежирного).
Сир 400 г і сухофрукти (або свіжі фрукти). Розділити на 6 прийомів їжі.
Печений гарбуз 1 кг. Розділити на 6 прийомів їжі.
Картопля 1 кг печена зі шкіркою або відвареної. Ділиться на 5 - 6 прийомів їжі.

Якщо з незвички розвантажувальний день став зовсім не під силу, додай в меню хліб. При цьому дуже важливо вживати багато рідини (15 - 2 л).

3. Їж зелені та помаранчеві овочі і фрукти

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю