Усі новини

Як боротися із зайвою вагою?

Як боротися із зайвою вагою?

Кожен з нас знає, що правильно харчування і тренування - запорука хороших результатів. Але дуже часто все наші старання не допомагають впоратися із зайвими відкладеннями жиру, які псують нашу фігуру Кожен з нас знає, що правильно харчування і тренування - запорука хороших результатів. Але дуже часто все наші старання не допомагають впоратися із зайвими відкладеннями жиру, які псують нашу фігуру.

Перше, що потрібно знати - це те, що жир не зганяє точково і в певних зонах. Фахівці з харчування та фітнесу стверджують, що не варто орієнтуватися на конкретні місця. І щоб схуднути, необхідно буде затратити чимало часу і сил.

Друге, що потрібно враховувати - це вік. У 40 років ваше тіло буде дуже відрізнятися від тіла в 20-річному віці. З віком шкіра людини втрачає еластичність і провисає. Тому, регулярні тренування повинні стати звичкою з наймолодшого віку.

Щоб завжди залишатися в тонусі, потрібно робити акцент на а еробних тренуваннях. І не забувайте робити вправи, які сприяють спалюванню калорій. В цьому випадку вам дуже підійдуть кардиоупражнения. Силові тренування нарощують м'язову тканину, а освіту м'язової тканини сприяє спалюванню калорій.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю