» » » Як ефективно схуднути за допомогою тренувань?
Усі новини

Як ефективно схуднути за допомогою тренувань?

Як ефективно схуднути за допомогою тренувань?

Cамий ефективний спосіб зниження ваги - регулярно займатися фізичним навантаженням. Саме регулярно і постійно Cамий ефективний спосіб зниження ваги - регулярно займатися фізичним навантаженням. Саме регулярно і постійно, від "ударних" тренувань 2-3 рази на місяць користі не буде, тільки шкоду. Щоб схуднути, треба займатися 2-3-4 рази в тиждень по 60-40-30 хвилин відповідно.

Запишіться в спортивний клуб (бодібілдинг, тренажерний зал, басейн, їзда на велосипеді, біг - вибирайте до душі). Займаючись під керівництвом досвідченого тренера, ви через пару місяців помітно схуднете, скинете зайву вагу, зміцните мускулатуру і станете відчувати себе набагато краще. Пам'ятайте: для досягнення результату важливо не припиняти і не пропускати заняття.

Якщо кудись записатися немає можливості, не впадайте у відчай - можна добитися відмінних результатів і тренуючись самостійно. Розроблено безліч комплексів вправ для схуднення, призначених і для тих, хто давно не тренувався, і для підготовлених, і для людей, у яких мало часу. Але спочатку - основні правила, яких треба дотримуватися під час тренування (Ми не говоримо тут про професійних спортсменів - вони тренуються зовсім за іншими законами).

Коли займатися?

Якщо ви "жайворонок", то найкращий час для тренування - в першій половині дня, між сніданком і обідом; для "сови" - ближче до вечора, між обідом і вечерею. Починати тренування треба не менше ніж через дві години після їжі, закінчувати мінімум за годину до наступного прийому їжі. Якщо ви можете займатися тільки ввечері, після роботи, можна зробити так: за годину-півтора до тренування злегка перекусити (легку, бистроусвояемий їжу, нічого жирного, м'ясного і т.п.); через півгодини-годину після тренування - легка вечеря. "Пізню" тренування треба закінчити мінімум за 2 краще за 3 години до сну.

Скільки займатися?

Початківцям можна обмежитися двома 30-хвилинними тренуваннями на тиждень. Займатися менше немає сенсу - ні схуднути, ні накачати м'язи не встигнете. Через деякий час додайте третє тренування в тиждень, потім поступово додавайте час занять, доведіть його до 40-50 хвилин, можна до години. Потім можна додати четверте за тиждень заняття. Між тренуваннями повинні бути приблизно однакові проміжки часу (наприклад, понеділок-четвер або середа-неділя для двох разів на тиждень, вівторок-четвер-субота в трьох разів), якщо ви будете займатися два дні поспіль, а потім п'ять днів відпочивати - користі буде мало.

Як займатися?

Кожне тренування треба починати з 7-10-хвилинної розминки, під час якої м'язи, серце і легені "врабативаются", готуються до серйозної навантаженні. Потім - основна частина, під час якої по-справжньому розвиваються м'язи і спалюється жир. Завершувати тренування треба вправами на розтяжку, не менше 5 хвилин.

Визначте свій індивідуальний пульс, при якому спалюється жир, за формулою: 220 мінус вік, помножити на 07 (верхня межа); 220 мінус вік, помножити на 06 (нижня межа). Основну частину тренування проводите з частотою пульсу в цих межах - буде ефективно знижуватися вага і не настане перевантаження.

Чергуйте силові тренування і тренування на витривалість (Швидка ходьба, біг, велосипед, лижі). Якщо головна мета - схуднути, скинути вагу, то співвідношення тренувань на витривалість і на силу має становити 2: 1 або навіть 3: 1. Дві-три аеробних тренування на витривалість, одна - на силові вправи. Якщо вам важливіше зміцнити м'язи, сформувати красиву фігуру, поставу, то співвідношення повинно бути протилежним. Найгармонійніші результати - і схуднення, і красива мускулатура - дасть співвідношення 1: 1.

Підвищити ефективність тренувань, зняти втому після них допоможуть регулярні сеанси масажу.

Ставте реалістичні завдання,
НЕ перенапружуйтеся, не прагніть обігнати більш тренованих, займайтеся з задоволенням - і результат прийде: схуднете і здоров'я поправити.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю