Усі новини

Топ-10 кращих кардиотренировок

Топ-10 кращих кардиотренировок

Чому фахівці наполягають на тому, щоб у кожного з нас були кардіо-навантаження? Та тому що здорове серце дозволяє не тільки покращувати якість життя, але і її тривалість. Чому фахівці наполягають на тому, щоб у кожного з нас були кардіо-навантаження? Та тому що здорове серце дозволяє не тільки покращувати якість життя, але і її тривалість. Часто заняття у фітнес-залах стають малоефективними саме через нестачу хороших кардіо-навантажень.

Фахівці радять в кожне тренування включати кардіо-вправи. Тоді сильне серце дозволить вам ставити будь-які завдання в фітнес-залі. Найбільш ефективними вважаються тренування, в яких, принаймні, 30 хвилин присвячені кардіо-навантажень. Цього часу цілком достатньо, щоб поліпшити функцію серця і перешкодити серцево-судинних проблем в майбутньому.

Так може, настав час переглянути свої звичні відвідування фітнес клубів, обов'язково починаючи заняття в залі кардіо-тренування? Залишається тільки вибрати відповідний вид подібної навантаження. Ось невеликий огляд, який допоможе вам зробити вибір:

1. Біг. Це найкраща кардіо-тренування. Біг ефективний у всіх сенсах, до того ж дуже доступний. Вам буде потрібно тільки пара хороших кросівок для бігу: на товстій підошві для зими, і на тонкій - для літа. З обов'язковим супінатором! Якщо взуття невідповідна, то ви будете відчувати болю в колінах і гомілки.

2. Їзда на велосипеді. Відмінне тренування! Звичайно, найкраще - на повітрі. Але взимку або в дощову погоду можна скористатися і велотренажером. Дуже гарне тренування - їзда по горбистій місцевості, їзда в гору - відмінне тренування серцевого м'яза. До речі, велосипед з декількома швидкостями дозволить вам спочатку не дуже втомлюватися.

3. Еліптичний тренажер. Якщо ви йдете в спортзал, обов'язково присвятіть якийсь час цього чудового тренажеру, який дозволяє розподіляти навантаження відразу на всі частини тіла. Зараз це один з найбільш популярних тренажерів, він імітує біг, ходьбу в гору, біг в гору, і взагалі відмінно зміцнює серце. Багато заможних людей зараз купують додому не велотренажер, а саме ось такі «машини».

4. Плавання. Купіть красивий модний купальник - і ось ви вже мотивовані! А далі - досить просто йти в басейн або на узбережжі, і плавати. Найкраща техніка для кардіо-тренування - брас, до того ж він дає найвищий викид адреналіну. Але і інші техніки можуть бути цілком ефективні, особливо, якщо ви не забуваєте про ноги і працюєте досить інтенсивно. Тепер багато клубів мають басейни, тому почати тренування з плавання - дуже здорово!

5. Степ-аеробіка. Такими заняттями можна займатися і вдома, включивши готовий комплекс вправ по DVD. Це дуже цікавий спосіб слухати хорошу ритмічну музику і в цей же час тренувати серце. Може, тільки ще танці зможуть давати подібний ефект. До того ж, тренування вдома допоможуть заощадити дуже багато часу! Хоча тренування в залі, в хорошій компанії, з професійним інструктором частіше трохи ефективніше.

6. Гребля. Вид тренувань, звичайно, рідкісний, хоча недооцінювати його не варто. Справа в тому, що зараз вправи в гребному клубі стають престижними, як на Заході. Складність в тому, що без спеціального обладнання не обійтися. Але якщо ви живете поблизу водойми, де є такий клуб, то записатися туди варто. Або спробуйте для початку тренажер, що імітує рухи весляра. Це дуже хороший джерело адреналіну, руки отримують чудову розробку всіх м'язів. Є тренажери, де і ноги теж рухаються разом з руками, і це стає дуже корисною кардіо-навантаженням.

7. Ходьба. За цю кардіо-тренування можна взятися в будь-який час і практично в будь-якому місці. Єдине, що потрібно враховувати, - це достатня робота рук, якої іноді нехтують. Обов'язково згинайте і розгинайте руки під час ходьби і тоді це стане вашою улюбленою кардіо-навантаженням, адже більше нічого не потрібно, а результат ви помітите відразу, у вигляді відмінного травлення, гарного настрою і заряду енергії.

8. Бадмінтон, Гандбол або Рекетбол. Можна в парі, а можна і однією. Є зали, оснащені для таких тренувань. Тепер ви можете спокійно спробувати такі заняття, оскільки знаєте, що це не просто весело і цікаво, але і ще неймовірно корисно. І це зовсім не нудно стукати об стінку м'ячиком! Тільки обов'язково запасіться захисними окулярами, а то ці маленькі синенькі м'ячики так швидко спочатку відскакують, що буває складно встежити.

9. Бокс. Відмінне тренування серця і координації руху. А також хороший спосіб схуднути. І бокс, і кік-бокс дають гарне тренування серцевого м'яза. Кік-бокс, крім усього іншого, трохи більше зміцнить ноги. А якщо є проблеми в координації та утриманні балансу - то найкраще простий класичний бокс. Дуже модна зараз тренування, особливо, для ділових дівчат.

10. Йога. Хочете вірте, хочете - ні, але деякі практики йоги пропонують досить енергійні навантаження, в яких серце буде битися досить інтенсивно. Наприклад, Ashtanga-йога (аштанга) є прекрасним поєднанням поз йоги та аеробіки. Для таких занять не буде потрібно ні модного одягу, ні навіть взуття. Спробуйте, проконсультуйтеся з інструктором, можливо, вам підкажуть кілька нескладних вправ.
Але навіть якщо у вас немає достатньо часу на заняття тільки кардіо-вправами, пам'ятайте, що робити сосем нетривалу тренування, все одно краще для вас, ніж не робити нічого. Не бійтеся інтенсивних занять, вони збережуть ваше серце!

Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю