Усі новини

Вчимося худнути після літньої відпустки

Вчимося худнути після літньої відпустки

Не рідкісні випадки, коли повертаючись зі свого літньої відпустки, буває страшно підійти до дзеркала - нічого хорошого в своєму відображенні ви не побачите. Якщо це сталося, і ви не впізнали себе в дзеркалі, значить, відпустка вдалася на славу. Не рідкісні випадки, коли повертаючись зі свого літньої відпустки, буває страшно підійти до дзеркала - нічого хорошого в своєму відображенні ви не побачите. Якщо це сталося, і ви не впізнали себе в дзеркалі, значить, відпустка вдалася на славу.

Дуже часто з відпустки додому ми повертаємося з зайвими жировими відкладеннями і набраними кілограмами. Перший тиждень, яка відводиться на адаптацію після відпустки - нічому не вчить, а навпаки, ви справно продовжуєте дотримуватися лінії свого звичного річного поведінки. Але, рано чи пізно, настане той жаданий момент, коли ви зрозумієте, що так тривати більше не може. І тому виникає гостра потреба в тому, щоб позбутися від зайвих калорій і привести свій фізичний стан в повний бойовий тонус, в якому воно (ваш стан) було до настання літнього відпускного сезону.

Як правило, перебуваючи у відпустці, ми можемо дозволити собі багато чого цікавого, пікантного, калорійного і надмірного. Так, наприклад, за обідом ми випиваємо келих червоного або білого вина, або більш міцні алкогольні напої. Так триває до тих пір, поки голова не торкнеться заповітної подушки. Але на наступний день ситуація неодмінно повториться. Правильно, до чого, будь-які турботи, коли офісна робота залишилася за тридев'ять земель? Запам'ятайте, алкоголь є прямим наслідком ваших зайвих кілограмів.

Поряд з алкоголем, люди літрами споживають солодкі соки і газовані води. Тут міститься цукор, який стимулює і навіть збуджує апетит. Якщо ви зможете відмовитися від вживання соків і солодкої газованої води, то ви помітите, як притупляється ваше почуття голоду. Якщо ви не можете без цього обходитися, то сік або газований напій рекомендується розбавляти водою. Цукор зменшиться і, відповідно, зменшиться ваш апетит.

У відпустці, особливо в готелях типу «All Inclusive», коли ВСЕ дійсно включено, ми не можемо пройти зі своєю «крихітної» тарілочкою повз того, цього і геть того блюда. Простіше кажучи, ми завжди набиваємо своє непорівнянне черево до повної ситності. Шлунок розтягується. А на наступний день ми дивуємося, а чому сьогодні в наш живіт поміщається більше їжі, ніж змогло вмістити вчора? Коли ви будете перебувати вдома, ваш шлунок, здатний вмістити в собі ціле стадо худоби на рожні, буде неупереджено подавати імпульси - господар, годуй мене, як слід. Що ж ти? Тому, в цьому питанні, вкрай важливо навчитися обманювати своє почуття голоду, яке особливо проявляється в нічний час. Перед сном або перед вживанням основного блюда рекомендується з'їсти яблуко. Цей фрукт не є калорійним і містить в собі безліч необхідних для вашого організму поживних речовин, вітамінів. Якщо ви візьмете собі за правило з'їдати перед сніданком, обідом або вечерею по одному яблуку, то шлунок зможе кілька наповнитися і перестане бути настільки вимогливим по відношенню до ваших бажань з'їсти чогось зайвого.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю