Усі новини

Біг у воді - ідеальний спосіб схуднути

Біг у воді - ідеальний спосіб схуднути

Акваджоггінг або біг у воді - це нова методу тренування м'язів ніг і сідниць, адже під час тренувань істотне навантаження припадає на нижню частину тіла. Акваджоггінг або біг у воді - це нова методу тренування м'язів ніг і сідниць, адже під час тренувань істотне навантаження припадає на нижню частину тіла.


Біг відбувається в воді з різною інтенсивністю. Новачки починають тренування в воді, глибина якої досягає грудей. Необхідною елементом є спеціальний пояс, який утримує людину на плаву і не дозволяє ногам стосуватися дна басейну. Під час водних пробіжок відбувається спалювання зайвої ваги, стимуляція кровообігу, відновлення м'язової маси, розвиток загальної координації рухів, тренування серцево-судинної системи і підвищення витривалості організму.

Але бігати у воді набагато приємніше, ніж по землі. Підйомна сила води знижує навантаження на зв'язки і суглоби. Іншим ключовим перевагою акваджоггінга є гідродинамічний опір води, яке зміцнює м'язи і спалює калорії. Доведено, що за 30 хвилин звичайного бігу підтюпцем на суші людина спалює 240 ккал, а за той же час бігу в басейні можна втратити 340 ккал. Згодом рівень води можна зменшувати, наприклад, до колін. Чим менше води, тим більше опірність на ноги, відповідно складніше бігти.

Дивовижний факт, але в Фінляндії з 2004 року проходить щорічний Світовий турнір по акваджоггінгу, а протягом кількох років цей метод є ефективним способом тренувань національних чеських команд з хокею з шайбою і з бігу на довгі дистанції.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю