Усі новини

Жир в мінус: особистий досвід

Жир в мінус: особистий досвід

Далеко не завжди зайву вагу буває наслідком простого переїдання. Дуже часто за надлишком жирової тканини на тілі коштують ендокринологічні проблеми, захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок і навіть серцево-судинної системи.

Повірте, за 25-3 місяці ви цілком можете перетворити своє тіло в картинку! Кажу вам це зі знанням справи! У роки змагальної кар'єри в чоловічому фітнесі мені не раз і не два доводилося серйозно худнути. Так що я пропоную вам реальний план боротьби із зайвими кілограмами, доведений багатьма моїми нагородами і особливо тієї, якою я дорожу більше інших: медаллю чемпіона світу з фітнесу. Але перш мені хотілося б звернути увагу на стан вашого здоров'я.

Справа в тому, що далеко не завжди зайву вагу буває наслідком простого переїдання. Дуже часто за надлишком жирової тканини на тілі коштують ендокринологічні проблеми, захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок і навіть серцево-судинної системи. Тому я раджу кожному новачку в фітнесі почати боротьбу за м'язовий рельєф з візиту до лікаря. Інакше ви ризикуєте завдати шкоди своєму здоров'ю.

Отже, якщо ви здорові, почнемо! Але перш зовсім трохи теорії. Серед новачків існує поширена помилка, ніби того, хто хоче схуднути, потрібна аеробіка. Ну а силова робота - це, мовляв, питання особистої примхи. Головний «аргумент» звучить так: аеробіка «спалює» жир, а ось «паливом» силових тренувань є вуглеводи. Якщо так, то про силовий тренінг можна забути.

Не буду сперечатися, аеробіка, і справді, витрачає більше «жирових» калорій. Однак у силових тренувань є важлива перевага. Вони підвищують секрецію «жиросжигающих» гормонів, а тому шип організм посилено витрачає жир не тільки на тренуваннях, а й після них. Коли в зручному кріслі ви дивитеся улюблений телесеріал.

Ефект схуднення під дією силових вправ не відчувають тільки ті новачки, які ще не привчили себе тренуватися з високою інтенсивністю, ось єдине пояснення численних невдач, коли початківець фітнесистов навіть після кількох місяців силового тренінгу бачить гнітюче одноманітні показання ваг.

Пізніше я перекажу вам вірну схему тренувань з вагами, ну а поки давайте сформулюємо головний алгоритм швидкого схуднення. Він звучить так: аеробіка + силовий тренінг. Перший доданок формули забезпечить вам витрата великої кількості калорій, а друге - підвищить секрецію корисних «жиросжигающих» гормонів. У підсумку ви опинитеся в подвійному виграші: будете втрачати жир ще й на відпочинку. Важливо й те, що під дією силових вправ ви збільшите свої м'язи. Ну а вони самі по собі дуже «енергоємні». Навіть в стані спокою тренована мускулатура вимагає незрівнянно більше калорій. З цієї причини сумарне «спалювання» жиру підвищиться на порядок. Ось вам ще один аргумент на користь бодібілдингу!

Поділюся своїм особистим досвідом з приводу кардіо. Свого часу я про6овал і «доріжку, що біжить», і степпер, і еліптичний тренажер. Намагався бігати по стадіону. Всі ці експерименти наочно довели мені: традиційна аеробіка не для мене. Не лежить у мене до неї душа! Занадто нудно! Ось який вихід я знайшов: два рази на тиждень я взявся грати в теніс, ну а третій раз (в день повного відпочинку від тренувань) я молочаю по боксерській груші протягом цілої години!

Трьох таких імпровізованих кардіосессій цілком достатньо. Правда, тільки за умови, що ще п'ять разів на тиждень ви одержимо тренуєтеся з «залізом».

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю