Усі новини

Вся користь парової дієти

Вся користь парової дієти

Ефект від цієї дієти виражається в скиданні зайвої ваги, при відсутності голодування і недоїдання, нормалізації травлення і загального стану. Також хороша парна дієта при захворюваннях печінки і шлунково-кишкового тракту.

Ця дієта спрямована на очищення організму, відновлення в посточістітельний період, а також на вивільнення його сил для боротьби з різними захворюваннями. Також хороша парна дієта при захворюваннях печінки і шлунково-кишкового тракту. Ефект від цієї дієти виражається в скиданні зайвої ваги, при відсутності голодування і недоїдання, нормалізації травлення і загального стану.

Як видно з назви мова піде про вживання продуктів приготованих виключно на пару. Приготовлені овочі таким методом зберігають у кілька разів більше вітамінів, ніж у відварному вигляді. Причому ці вітаміни знаходяться в натуральному вигляді і засвоюються організмом повністю, тоді, як синтетичні вітамінні препарати засвоюються дуже погано. Так само на пару готуються м'ясо і риба. Але в нашій парової дієті їх можна буде вживати тільки окремо від овочів і інших вуглеводів, інакше ні про яке зміцнення імунітету і вивільненні сил організму не може бути й мови.

Колись парну дієту можна було виконувати без особливих застережень, тепер же все змінилося: багато продуктів насичені різними хімікатами і гормонами, які, при приготуванні на пару, також як і вітаміни будуть збережені. Таким чином, для парної дієти підійдуть тільки органічні продукти, тобто вирощені без застосування пестицидів, гербіцидів і нітратів. Такі продукти зараз дуже популярні серед людей, що стежать за своїм здоров'ям. Магазини органічних продуктів ростуть сьогодні як гриби. Не дивлячись на високі ціни на органічну продукцію, клієнтів в таких точках вистачає. Теж стосується і продуктів тваринного походження. Якщо при варінні продуктів велика частина хімії разом з вітамінним складом виварюється, то при приготуванні на пару зберігається. Для того щоб парна дієта принесла користь, як уже говорилося необхідно вживати тільки екологічно чисті продукти.

Найзручніше для парової дієти використовувати пароварку. В цьому випадку можна буде готувати відразу багато різних продуктів, тому що пароварка має кілька ярусів. Одночасно в ній можна приготувати овочі, м'ясо, рибу, рис, гречку і вироби з тіста. Як вже говорилося вживати м'ясо і рибу необхідно окремо від овочів і круп. Спочатку це буде незвично, але, таким чином, природним шляхом будуть скорочені ваші порції. Занадто обмежувати кількість спожитої їжі не варто, тому що мета парової дієти насичення організму вітамінами і мінералами.

Їжа, приготована на пару - низькокалорійна, оскільки не містить великої кількості жирів. Овочі і вуглеводи слід вживати з невеликою кількістю оливкової олії. Це дасть додатковий ефект, що очищає, тому що оливкова олія є рекордсменом за вмістом кислот омега 3 буквально розчиняють холестеринові бляшки судин.

М'ясо і рибу не слід вживати з жирами - це ускладнює засвоєння тваринного протеїну. Ці продукти добре поєднуються із зеленню і некрохмалистими овочами (капуста, шпинат і т.п.).

Після прийому білкової їжі необхідна перерва не менше 4 годин, а після вуглеводної не менше 2. Запивати їжу не слід, краще випити склянку води за півгодини до прийому. Також пити можна через годину після їжі.

Харчуватися по правилам парової дієти можна скільки завгодно. Це піде тільки на користь організму, проте не всі на це здатні. Проте, навіть використання парної дієти тільки в якості профілактики або терапії принесе організму відчутний омолоджуючий і оздоровчий ефект.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю