Усі новини

Небезпечні дієти

Небезпечні дієти

Будь-, який бажає схуднути, ледь почавши пошуки, виявить безліч дієт, на найрізноманітніші смаки. Але необхідно бути напоготові: існують дієти, від яких краще триматися подалі. Будь-, який бажає схуднути, ледь почавши пошуки, виявить безліч дієт, на найрізноманітніші смаки. Овочева, американська, дієта по групі крові, кавунова, шоколадна, і так далі просто очі розбігаються! І, здається, дуже легко знайти в цьому різноманітті саме ту дієту, яка необхідна. Але необхідно бути напоготові: існують дієти, від яких краще триматися подалі.

По-перше, це тривалі монодієти. Монодієти - тобто, дієти, зосереджується на споживанні тільки одного продукту, не повинні тривати довше семи днів, і це, мабуть, крайній термін. Також, завершивши одну монодієту, не можна переключатися на іншу, поки не пройдуть, щонайменше, чотири місяці, протягом яких харчування буде нормальним і збалансованим.

По-друге, потрібно остерігатися дієт, що пропонують обходитися дуже малою кількістю їжі. Організм елементарно може не витримати екстремального режиму. «Голодні» дієти чреваті різким погіршенням самопочуття, головним болем, запамороченням, слабкістю, і навіть втратою свідомості. Ведення нормального способу життя вони, зрозуміло, не сприяють.

Крім того, організм, наляканий різким зменшенням кількості одержуваної енергії, постарається врятувати хоча б наявні ресурси, тобто, жирову тканину. Таким чином, серйозна втрата ваги на голодній дієті просто неможлива, без серйозної ж втрати здоров'я.

По-третє, не варто довше декількох тижнів дотримуватися дієт, які рекомендують «налягати» на якісь певні речовини, одержувані з їжею, практично повністю виключивши при цьому інші. Йдеться про дієти, які пропонують отримувати з їжею, наприклад, тільки вуглеводи, або тільки білки, або ж повністю відмовитися від жирів.

Класичним прикладом подібної системи харчування є кремлівська дієта, де пропонується зосередитися на м'ясних продуктах, виключивши практично повністю, злакові, овочі, фрукти і так далі.

Виходячи з вищесказаного, можна дотримуватися тривалий час будь-яких дієт. Для підтримки здоров'я і фігури необхідно збалансовано харчуватися і вести фізичну активність.

Будьте здорові!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю