» » » Як правильно заварювати смачну каву?
Усі новини

Як правильно заварювати смачну каву?

Як правильно заварювати смачну каву?

У правильній послідовності звареної кави, випита вранці, може ефективно підвищувати працездатність і заряджати енергією, якої вистачить на весь день У правильній послідовності звареної кави, випита вранці, може ефективно підвищувати працездатність і заряджати енергією, якої вистачить на весь день. Такий ефект може надавати саме заварений каву. Розчинна менш ефективний і не такий ароматний.

Заварний кави в зернах слід правильно вибирати. Зерна не повинні містити вологи. Вона може «витягнути» всі корисні елементи. Крім цього, така кава буде на смак несвіжий. Для перевірки зерен слід розламати одне зернятко. Якщо воно якісне, то місце розлому буде рівне і без шорсткостей. Колір повинен бути однотонний, без зайвого блиску. Часто неякісні зерна надмірно зажарюють, щоб приховати їх дефекти. Таку «маскування» легко помітити по «засмаженою» виду і надмірної чорноти.

Придбані зерна перемелюють. При цьому слід враховувати, що в такому вигляді вони швидко втрачають кавовий аромат. Тому найкраще їх перемолоти безпосередньо перед вживанням в такій кількості, якого б вистачило на разову заварку. Перемелювати кави можна в ручній кавомолці або в електричній. На думку справжніх любителів кави, зберігає неперевершений смак саме ручна кавомолка, так як електрична трохи перепалюваних помел. Залежно від конкретного призначення кави регулюється його помел. Наприклад, для еспресо потрібно найбільш дрібне перемелювання.

На сьогоднішній день існує багато способів і засобів для заварювання кави. Ємністю найчастіше служить електронна кавоварка, турки і кавник. Справжні кавові гурмани віддають перевагу класичну турку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю