Усі новини

Чому шкідливо їсти оброблені продукти?

Чому шкідливо їсти оброблені продукти?

За статистикою перероблена їжа становить 60% дієти середньостатистичної людини. Що ж буде, якщо продовжувати їсти занадто багато такої їжі?
У будь-якому супермаркеті або кафетерії можна зустріти оброблені продукти харчування. Йдеться про консервованих, заморожених і підданих іншим видам термічної обробки продуктах, солодощах і напівфабрикатах. Вони настільки заповнили наш раціон, що ми навіть не задумаємося про те, чи корисна така їжа.

Але виявляється, у великих кількостях оброблені продукти є вкрай шкідливо. Все тому, що в них міститься надлишок цукру, солі, рафінованих жирів, барвників, консервантів та інших шкідливих компонентів, які не можуть не впливати на наш організм.

Що таке оброблені продукти?

Оброблені продукти - це ті, склад яких був змінений, перш ніж вони потрапили до нас на тарілку: консерви рибні, м'ясні та овочеві, напівфабрикати і заморожені продукти, вся вулична їжа і їжа з фаст-фуду, кетчупи, майонези, соуси, чіпси, печиво, цукерки, кондитерські вироби, м'ясні вироби (ковбаси, сосиски, буженина, бекон), пакетовані соки, газована вода та ін.


Пропонуємо дізнатися, що станеться з нашим здоров'ям, якщо ми будемо регулярно вживати оброблені продукти?

Порушиться травлення

Вживання перероблених продуктів може негативно позначитися на травленні. Найчастіше їх склад важко назвати натуральним, а перетравлювати всілякі хімічні добавки нашому шлунку важко. Будь-які барвники, підсолоджувачі та замінники натуральних інгредієнтів токсичні для корисних бактерій кишечника. А зниження їх кількості прямим чином виляє на загальний імунітет, а також на те, як швидко і легко їжа перетравлюється і виводиться з організму.

Будеш більше втомлюватися

Очевидно, що в обробленої їжі практично немає корисних і натуральних вітамінів і мінералів . Тому тим, чий раціон в основному складається з такої їжі, не вистачає дуже багатьох необхідних речовин. А це в свою чергу веде до зниження імунітету, порушення роботи мозку і організму в цілому. В результаті людина швидше втомлюється, частіше відчуває пригніченість, не може сконцентруватися навіть на простих завданнях. Настає так званий «мозковий туман».

Рівень цукру знизиться


Дуже багато перероблені продукти складаються з простих вуглеводів, абсолютно некорисних для організму. Через них може значно впасти рівень цукру в крові. Це відбувається так: після вживання простих вуглеводів цукор спочатку зростає. Щоб знизити його зміст, організм починає посилено виробляти інсулін. А надлишок інсуліну призводить до того, що рівень цукру падає нижче норми. Результат: постійна слабкість і відчуття голоду.

Почнеш переїдати

Крім низького рівня цукру постійний голод викликають консерванти і жири, що містяться в надлишку практично в кожному напівфабрикаті. Ці речовини впливають на мозок, викликаючи примарне почуття задоволення. Наїстися при цьому неможливо, тому що кожна нова порція підсилює згубний вплив підсолоджувачів. Як наслідок виробляється звичка постійно є певні продукти у великих кількостях. А це незабаром призводить до набору зайвої ваги і проблем зі здоров'ям.

Погіршиться сон

Прості вуглеводи ще шкідливі тим що провокують різкий викид адреналіну. А це, само собою, заважає організму виробляти серотонін. Через це ти не можеш розслабитися і налаштуватися на сон. Тому якщо часто їсти ввечері оброблені продукти, ти швидко виведеш свій режим сну з рівноваги.

Зросте ризик психічних розладів


Заїдати тривоги солодким - поширена звичка. Але як ми писали раніше, почуття задоволення від чергового переробленого ласощі триває недовго. А через шкідливих харчових звичок ти можеш почати турбуватися ще сильніше. Зараз фахівці ще досліджують, як оброблені продукти виснажують необхідні для психічного здоров'я речовини, а саме вітаміни групи В, Омега-3 магній і ряд мікроелементів. Але вже є неспростовні дані, що така їжа може вкрай негативно впливати на настрій.

Може розвинутися інсулінорезистентність

Фруктоза в складі обробленої їжі теж шкідлива, якщо вживати в надлишку. Під її впливом печінку змушена виробляти більше глюкози. Знову ж таки, виробляється інсулін, і все це в підсумку стає причиною інсулінорезистентності клітин. А це, якщо ти не знаєш, перший крок до ожиріння та цукровий діабет.

Підвищується ризик розвитку раку

Існує також думка лікарів, що ультра-оброблені продукти можуть викликати рак. Навіть рідкісне вживання м'яса, яке пройшло обробку (сосиски, ковбаса, шинка, бекон), підвищує ризик появи колоректального раку. Також зростає ризик цієї смертельної хвороби і зловживання червоним м'ясом.

Як бачиш, користі від переробленої їжі немає ніякої. Так що навіть якщо на етикетці написано, що продукт містить тільки корисні компоненти, не лінуйся читати склад і переконуватися в цьому напевно.

Уп отребленіе свіжих або мінімально оброблених харчових продуктів, включаючи овочі, фрукти, ягоди, зелень, бобові, горіхи, крупи, допоможе нам залишатися здоровими.


Якщо інформація була корисною, не забудь поділитися нею з друзями!

А чи часто ти купуєш готові або оброблені продукти харчування? Або віддаєш перевагу готувати самостійно з натуральних продуктів?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю