» » » Спортивне харчування на вагу. Чи варто приймати?
Усі новини

Спортивне харчування на вагу. Чи варто приймати?

Спортивне харчування на вагу. Чи варто приймати?

Спортивне харчування - комплекс спеціальних добавок, застосування яких актуально в якості доповнення до звичайного домашнього раціону спортсмена
Спортивне харчування - комплекс спеціальних добавок, застосування яких актуально в якості доповнення до звичайного домашнього раціону спортсмена! Особливо затребувані такі продукти у випадках коли:

1. Потрібно досягти швидких спортивних результатів (набір м'язової маси, наприклад).

2. Є необхідність в швидкому відновленні після інтенсивних фізичних навантажень.

3. Відсутня можливість повноцінно харчуватися по ходу дня. Спортивне харчування в таких випадках може виступити замінником одного з прийомів їжі.

Спортивне харчування є найважливішою складовою Вашого успіху в спортзалі. Однак в цьому питанні ключову роль грає рішення, прийняте на етапі вибору добавки!


Спортивне харчування на вагу або брендове - чи варто переплачувати?

Сучасне спортпітаніе на вагу - це гідний аналог брендових добавок, який поступається їм лише зовнішнім оформленням упаковки! Розвиток даного напрямку на ринку дозволяє деактуалізіровать твердження «бодібілдинг - задоволення не з дешевих».

Основні відмінні характеристики спортивного харчування на вагу від брендованого:

1. Ціна. Йдеться про головне факторі, на який ми звертаємо увагу при виборі! Купуючи ваговий СпортПит, Ви виключаєте з вартості добавки націнки за бренд, дорогу фірмову упаковку, рекламну компанію продукту і т.д.

2. Натуральність складу. Спортивне харчування на вагу є чиста речовина, що виключає зі свого складу барвники, смакові підсолоджувачі, консерванти і емульгатори, чого не можна сказати про маячних аналогах!

3. Асортимент. Різноманітність розважних добавок сьогодні нічим не поступається брендовим, що робить їх ще більш актуальними! Креатин, амінокислоти, протеїн - скористайтесь каталогом Strong Club і вибирайте свій продукт на вагу!


Спортивне харчування за видами. Яку добавку вибрати?

Спортивне харчування є комплексом активних добавок, який покликаний наповнити раціон тренується необхідною кількістю амінокислот, білка, вуглеводів і вітамінів для досягнення поставлених спортивних цілей. Вибір же необхідної формули спортпіта повинен здійснюватися від актуальних для Вас завдань:

1. Гейнер - для м'язового росту і відновлення енергетичного балансу. Справжня формула побудована на основі вуглеводів (домінуючий компонент) і білків. Це також хороший вибір для тих, у кого не виходить дотримуватися нормальний режим харчування.

2. Протеїн - захист і будівництво м'язових тканин. Йдеться про добавку, яка практично повністю складається з білка (відсоток вуглеводів практично нульовий).

3. Амінокислоти - відновлення, зростання, захист м'язів від руйнування. Це речовини з високою активністю, що відрізняються практично миттєвим засвоєнням.

4. Жироспалювачі - схуднення. Одним з найбільш затребуваних в цьому питанні продуктів є L-карнітин (працює тільки при комбінуванні прийому формули з фізичними навантаженнями).

5. Енергетики - прискорена вироблення енергії в період підвищених фізичних навантажень. Склад такого спортивного харчування формують швидкі вуглеводи (актуальні під час тренінгу).

Крім цього в каталозі спеціалізованого магазину спортпітанія на вагу Strong Club Ви знайдете такі добавки як Карнітин, Глютамин, Аргінін і багато інших!


Найвдаліші комбінації спортивного харчування на вагу

Рекомендації, що стосуються спільного прийому різних видів спортивного харчування на вагу в залежності від поставлених цілей (доречна комбинаторика кількох добавок з переліку):

1. Сила: креатин, трібулус, протеїн (на основі молочної сироватки), екдистерон і ін.

2. М'язова маса: гейнер, незамінні амінокислоти, лейцин, протеїн, креатин.

3. Боротьба з жировими відкладеннями: амінокислоти, карнітин, риб'ячий жир, вітамінно-мінеральні добавки до раціону, глютамин, інозин та ін.

4. Драйв (енергія): ВСАА, карнітин, екстракт зеленого чаю, тирозин і інші.

Рекомендації в плані поєднання спортивного харчування з прив'язкою до тренувального процесу:

1. Перед початком тренінгу: протеїнові добавки, креатин, аргінін, ВСАА, гліцин, глютамин.

2. Після виходу із залу: сироватковий протеїн, гейнер, спортпітаніе на основі альфа-ліполевой кислоти, креатин, лейцин, ВСАА.


Побічні ефекти спортивного харчування на вагу

Спортивне харчування - добавки, які побудовані на натуральних компонентах. У зв'язку з цим можна говорити, що ступінь негативних наслідків від прийому протеїну або, наприклад, амінокислот, не вище, ніж від вживання сиру або інших домашніх продуктів!

Поява побічних ефектів від вживання спортивних добавок може пояснюватися такими моментами:

1. Наявність алергічних реакцій на вживається продукт або індивідуальна непереносимість одного з компонентів добавки.

2. Неправильне вживання спортпітанія (значне перевищення рекомендованої дози, ігнорування порад, що стосуються часу прийому і т.д.).

3. Використання неякісної продукції.

Strong Club - це не тільки гарантія безпеки і ефективності спортпітанія на вагу, але і надання вичерпних консультацій в питанні правильного вживання добавок!


Рекомендації від Strong Club в питанні запобігання побічних ефектів від прийому спортпітанія на вагу:

- Не використовуйте в своєму харчуванні препарати, які можуть вплинути на обмін речовин в підлітковому віці, під час вагітності або при наявності онкологічних захворювань.

- Не приймайте амінокислоти, креатин, глютамин натщесерце, якщо Ви маєте проблеми зі шлунком. У період загострення гастриту або при інших серйозних захворюваннях шлунково-кишкового тракту амінокислоти зовсім повинні бути виключені зі спортивного раціону.

- Вживання гейнера не рекомендується при діабеті або проблеми з ендокринною системою. Це також стосується інших високоуглеводістих напоїв.

Міфи про проблеми, що викликаються прийомом спортивного харчування на вагу

1. Серце і судини. Раніше стверджувалося, що регулярний прийом протеїнових добавок сприяв підвищенню смертності в зв'язку із захворюваннями серця. Однак цей взаємозв'язок була повністю спростована десятками випробувань!

2. Канцерогенну дію. У цьому питанні слід зазначити, що взаємозв'язок між злоякісною пухлиною яєчників і споживанням білка відсутня. Це ж стосується і передміхурової залози. При цьому не грає ролі який саме вид білка використовується (рослинний або тваринний).

3. Проблеми з потенцією. Зниження чоловічої сили через білка можливо тільки в результаті самонавіювання! Що стосується ж самого твердження, воно швидше відноситься до соєвого білку. Однак щоб відзначити навіть найменші проблеми з потенцією, соєвий протеїн повинен споживатися немислимими обсягами!

4. Вплив на нирки. Існує думка, що спортивне харчування на вагу негативним чином позначається на роботі нирок (сприяє утворенню каменів в сечостатевій системі). Однак це лише черговий міф, який не знайшов підтвердження!

5. Протеїн може служити повноцінним замінником їжі. Це черговий міф! Протеїнові добавки і правда мають високу поживну цінність для організму, проте не можуть виступати замінником звичайної їжі! Білкові добавки є хорошим рішенням в питанні разового заміщення одного прийому їжі, але не більше.


Матеріал розміщений на правах реклами

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю