» » » 7 мінералів, які необхідні нашому організму
Усі новини

7 мінералів, які необхідні нашому організму

7 мінералів, які необхідні нашому організму

Кожна людина повинна знати ці 7 мінералів, робити все для того, щоб забезпечити ними себе і свою сім'ю
Існує 7 мінералів, в яких щодня потребує наш організм. І кожного з них необхідно близько 100 міліграм щодня. Всі вони незамінні в повноцінній роботі нашої кровоносної системи, мозкової діяльності, важливі для здоров'я зубів і кісток, роблять позитивний вплив на нервову систему і відповідають за гарний настрій.

Кожна людина повинна знати ці 7 мінералів, робити все для того, щоб забезпечити ними себе і свою сім'ю.

Кальцій. Необхідний для здоров'я зубів і кісток. Регулює серцебиття. Кальцій міститься в кунжутного насінні і листових зелених овочах.

Фосфор. Фосфор, як і кальцій, приймає важливе участь в утворенні зубної і кісткової тканини. Допомагає щитовидній залозі здійснювати свою функцію, регулює обмін речовин. Фосфор можна знайти в таких продуктах, як червоне м'ясо і риба.

Магній. Бере участь в більш ніж 300 біохімічних процесах, що відбуваються в нашому організмі. І в першу чергу, необхідний для нормальної роботи нервової системи. Міститься в цільних зернах, зелених листових овочах і горіхах.

Натрій. Тримає під контролем водний баланс в організмі, кров'яний тиск і об'єм крові. Натрій виробляється в продуктах в процесі теплової обробки.

Хлор. Відіграє важливу роль в травному процесі, утворення соляної кислоти в шлунку. Соляна кислота допомагає руйнувати шкідливі шлункові бактерії. Хлор не міститься в чистому вигляді ні в одному продукті харчування.

Калій. Калій, як і натрій, стежить за водним балансом в організмі. Виходячи з недавніх досліджень, можна говорити, що калій допомагає знижувати кров'яний тиск. Калій міститься в молочних і м'ясних продуктах, овочах і фруктах.

Сірка. Відіграє важливу роль в освіті хрящів і інших тканин . Сірка міститься в продуктах, багатих білком, таких як м'ясо, риба і гриби.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю