» » » Харчування до, після і під час тренування
Усі новини

Харчування до, після і під час тренування

Харчування до, після і під час тренування

Про правильне харчування під час тренувань можна написати не один том. Але, якщо копнути глибше - нічого складного в цьому немає. Найголовніше - це запастися силою волі і не реагувати на провокації свого шлунка
Про правильне харчування під час тренувань можна написати не один том. Але, якщо копнути глибше - нічого складного в цьому немає. Найголовніше - це запастися силою волі і не реагувати на провокації свого шлунка.

Жири під забороною

Запам'ятай, запиши, а ще краще зроби собі татуювання на видному місці: перед тренуванням необхідно вживати дуже багато вуглеводів і білків , а під забороною знаходяться жири. Їжа, що містить жири буде перебувати в твоєму шлунку довгий час, може викликати коліки і нудоту, тим самим створити дискомфорт під час тренування. А воно тобі треба?

Виходячи з цього, курячі ніжки заміни курячими грудками, жирну свинину - пісної телятиною, яєчня повинна складатися тільки з одних білків, а на молочні продукти жирністю більше 3% взагалі не дивись. Єдине, що не тільки можна, а й треба з'їсти перед тренуванням - це рибу жирних сортів. Жирна риба є відмінним джерелом білка, який знижує ризик фібриляції передсердь і стимулює вироблення колагену. Але рибу не можна смажити, її краще зварити, протушкувати або пропарити.

Сніданок чемпіона

Людині потрібні вуглеводи для того, щоб запастися необхідною енергією, а людині, що веде активний спосіб життя вуглеводи вкрай необхідні. Вуглеводи сприяють утворенню глікогенів, які складають резерв енергії людського організму, а також переробляються в м'язах в глюкозу. Виходячи з цього, сніданок чемпіона, який ти знищиш за 30-40 хвилин до тренування, повинен виглядати приблизно так:

• Куряча грудка з рисом

• Нежирний біфштекс з картоплею

• Омлет з білків яєць з вівсяною кашею

Якщо твоя задача - це активне нарощування м'язової маси, то можна випити протеїновий коктейль і з'їсти трохи ягід. А для того щоб допомогти секреції норадреналіну і адреналіну, які стимулюють адреналін і мобілізують жир з жирових клітин, і щоб тіло могло використовувати його як паливо, не зайвим буде випити чашку зеленого чаю або натуральної кави.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю