Усі новини

10 основних правил прийому їжі

10 основних правил прийому їжі

Якщо хочеш мати міцне здоров'я, необхідно дотримуватися простих і зрозумілих правил прийому їжі
Якщо хочеш мати міцне здоров'я, перебувати у відмінній формі, і показувати на тренуваннях хороші результати, необхідно дотримуватися простих і зрозумілих правил, які допоможуть перебудувати культуру правильного прийому їжі, щоб вона приносила максимальну користь.

Найважливіша складова здоров'я продуктивності людини - правильне і збалансоване харчування. Продукти, які ми вживаємо, забезпечують наш організм всіма необхідними речовинами для відновлення, забезпечення енергетичного обміну і ефективної роботи всіх органів і систем. Якщо хочеш мати міцне здоров'я, перебувати у відмінній формі, і показувати на тренуваннях хороші результати, необхідно дотримуватися простих і зрозумілих правил, які допоможуть перебудувати культуру правильного прийому їжі, щоб вона приносила максимальну користь:

1. Приймати їжу бажано в спокійній обстановці.
Чи не акцентуй свою увагу на радіо- чи тілі, передачі, грою з мобілкою, читанні, роботі, розмовах Тоді ти з задоволенням будеш поглинати їжу, твою увагу буде зосереджено на їжі їй до вподоби, її запаху, то продукти, що вживаються тобою, будуть повноцінно засвоюватися організмом.

2. Режим харчування повинен бути регулярним.
Нерегулярні прийоми їжі збивають з пантелику і тіло і розум.

3. Їж сидячи. Буває, що дуже поспішаєш, і думаєш всього - лише швидко перекусити, дай собі час присісти за стіл, тоді травлення буде повноцінним і нормальним.

4. Дуже погано приймати їжу в нервом або збудженому стані.
Коли людина розгнівана, травні ферменти, виробляються організмом у набагато меншій недостатній мірі. А коли відчуєш, що ти вже спокійний, і нічого не дратує і не заважає їсти - приступай до їжі.

5. Не переїдай. Коли відчуєш комфортний стан в шлунку, значить, ти вже поїв. Їжа не повинна надходити в кількості більш ніж 75% від почуття повного насичення. Адже коли шлунок наповнений вщерть, метаболізм функціонує неповноцінно.

6. Намагайся не їсти їжу в холодному вигляді.
Така їжа загальмовує і гасить процес травлення, і віднімають у твого організму теплову енергію.

7. «Коли я їм, я глухий і німий» - не базікай, пережовуючи їжу. Твої відчуття під час їжі і твої думки про те, який їжа має аромат, смак і зовнішній вигляд принесуть задоволення і користь від трапези.

8. Не поспішай, при прийомі їжі, їж не поспішаючи. Коли швидко заковтує їжу, ускладнюється процес травлення. Їжу приймай невеликими шматочками, поступово, поки не прожуешь попередній шматок.

9. Не їж знову до тих пір, поки попередня їжа хоча б частково не засвоїтися.
Ця умова дозволяється порушити лише в період важких тренувань, коли організму необхідний постійний джерело енергії. Але все одно, потрібно дати фору шлунку хоча б двадцять хвилин - півгодини. В основному їж знову стоїть при першому ж найменшій ознаці голоду.

10. Не біжи відразу після їжі і не лягай.
Пересидиш спокійно, хоча б кілька хвилин, тоді їжа буде перетравлюватися легше, без напруги і проблем.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю