Усі новини

Користь і шкода м'яса

Користь і шкода м'яса

М'ясо тварин - найбільш доступний і популярний джерело білка, жиру і ряду унікальних вітамінів в раціоні людини. Так скільки треба їсти м'яса, і як правильно вибрати цей продукт?
М'ясо тварин - найбільш доступний і популярний джерело білка, жиру і ряду унікальних вітамінів в раціоні людини.

Одні вчені говорять, що надлишок м'яса шкідливий, інші - намагаються виростити штучні біфштекси, щоб вирішити проблему нестачі м'яса в раціоні деяких людей.

Так скільки треба їсти м'яса, і як правильно вибрати цей продукт?

Чим корисне м'ясо?

М'ясо - це м'язова тканина тварин. Вона приблизно на 75% складається з води. Решта - це білки, жири і мінеральні речовини. Основна цінність м'яса полягає в наборі незамінних амінокислот, необхідних для повноцінної роботи організму.
З популярних видів м'яса, що використовуються в кулінарії, найбільш багата білком телятина.

У цьому виді м'яса міститься близько 78% від сухої (без води) маси. Крім того, в телятині дуже мало жиру - менше 15%.
Слідом йде яловичина і баранина, в яких міститься близько 67% білка і 12-15% жиру. А ось в свинині цінних білків всього 53%, зате жиру - близько 33.

М'ясо - один з основних джерел фосфору, а також інших цінних мінеральних речовин: заліза, калію, магнію, цинку і йоду.
Є в м'ясі і вітаміни: більшість з'єднань групи В, вітаміни Е і А. Особливо багато м'ясо незамінним вітаміном В12 що регулює життєдіяльність нервових клітин і таким, що відповідає за нормальну роботу головного мозку.

Найлегше - на цілих 80% - засвоюються поживні речовини з м'яса молодих тварин. У такому м'ясі міститься мало сполучної тканини і міцних колагенових волокон, які важко перетравлюються.

Надлишок м'яса шкідливий

Сучасні дієтологи рекомендують споживати не більше півкілограма м'яса в тиждень. При цьому варто віддавати перевагу нежирним сортам м'яса і намагатися виключити з раціону смажене і копчене м'ясо.

Саме надлишок переробленого жирного м'яса в раціоні сучасної людини лікарі вважають серйозним фактором ризику розвитку ожиріння, серцево-судинних захворювань і навіть раку.

Правила м'ясної безпеки

- Купуйте м'ясо в перевірених місцях. Звертайте увагу, в яких умовах воно обробляється, якщо є така можливість. При порушенні санітарних норм разом з шматком м'яса ви можете придбати, наприклад, колонію золотистого стафілокока або кишкової палички.

- У літній період купуйте м'ясо тільки в тих місцях, де воно зберігається в холодильнику або спеціальних холодильних вітринах.

- Намагайтеся купувати м'ясо, яке не піддавалося заморожуванню. Воно дорожче замороженого, зате його можна понюхати, визначити колір і консистенцію. Крім того, купуючи таке м'ясо, ви не переплачувати за воду, якої недобросовісні виробники поливають шматки при заморожуванні. Навіть якщо м'яса належить заморозка, ви будете точно знати, що зробили це один раз.

- У великих магазинах намагайтеся брати вагові м'ясо, а не те, що розкладено на підкладку. Практика «доважку» існує і зараз - під хорошим шматком м'яса може ховатися менш якісний.

- Постарайтеся відмовитися від тривалої смаження м'яса і використання додаткового жиру для його приготування. Найбільш безпечний для здоров'я спосіб приготування - запікання або відварювання.

- Ковбаса, сосиски і бекон - це не м'ясо, не дивлячись на їх високу вартість. У ковбасі може бути до 50% замінників тваринної сировини і занадто багато солі і жиру.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю