Усі новини

Великий піст 2012: що можна, а що не можна?

Великий піст 2012: що можна, а що не можна?

Є кілька причин, через які дотримуватися Великого посту слід навіть людям «прохолодно» належать до віри
Цього року найважливіший і найдавніший з багатоденних постів розпочався 27 лютого. Великий піст нагадує нам про сорокаденний піст Христа в пустелі, і повинен супроводжуватися молитвами і покаянням. Також вважається, що під час посту потрібно причаститися і сповідатися хоча б один раз. Втім, навіть якщо ви людина не релігійна, пост обов'язково піде вам на користь.

Великий піст в 2012 році триватиме з 27 лютого по 14 квітня. Він починається відразу після Масниці, яку завжди відзначають бурхливо і весело, адже попереду довгі тижні найсуворішого посту. Найважливіший з багатоденних постів, починається за сім тижнів до свята Пасхи і закінчується суботою Страсної седмиці. І звичайно, перед його початком варто поговорити про харчування.

Є кілька причин, через які дотримуватися Великого посту слід навіть людям «прохолодно» належать до віри. Піст - це не тільки духовне очищення (хоча духовне, в першу чергу), а й фізичне. За час Великого посту весь організм повинен очиститися і «омолодитися». Саме це, «не головне» призначення поста, знаходить в сучасних умовах все більш важливу роль. З погіршенням якості їжі (зниженням частки натуральних продуктів, їх надмірним рафинированием і збільшенням кількості «харчових» хімікатів), значення постів для підтримки здоров'я різко зростає.

Під час посту, по суті, завжди були дозволені всі здорові продукти і заборонені шкідливі і важкі для перетравлення продукти (Тваринного походження). З точки зору дієтології, пост - це відмінна, перевірена століттями, що очищає організм і зміцнює імунітет дієта. В пост заборонено вживання в їжу лише «скоромних» (від давньоруського «незабаром» - жир) і високотехнологічних продуктів (рафінованих, з високим вмістом «харчових» добавок, а по-простому - хімії). Всі продукти, рекомендовані для вживання під час посту дуже корисні нашому організму. Організм за час Великого посту повинен не тільки очиститися від усіляких отрут і токсинів, але й омолодитися, а для цього потрібна натуральна рослинна їжа. Тільки рослини мають унікальну здатність накопичувати (акумулювати) сонячне світло. Роль постів, як оздоровчої дієти, в справі зміцнення здоров'я все ще недооцінюється офіційною медициною (дієтологією).

Втім, далеко не всі люди можуть дотримуватися Великого посту, так як цього вимагає церковний статут. Та це й не обов'язково. Суворе дотримання посту - «привілей» ченців і священнослужителів. Мирянинові досить дотримуватися менш жорстких обмежень. Тому, Великий піст - це чудова можливість урізноманітнити свій раціон новими натуральними продуктами рослинного походження та смачними корисними стравами.

Що можна, і що не можна їсти у Великий піст?

Зверніть увагу і на те, що якщо ви вирішили постити вперше, входити в піст треба поступово, без фанатизму. Якщо відмовитися від усіх звичних продуктів в перший же день це може принести шкоду здоров'ю. Також дієтологи радять замінити білок тваринного походження рослинним - багаті білком такі продукти як квасоля, горох, горіхи, гриби, сухофрукти. Від суворого посту звільняються: літні люди, хворі, діти, вагітні жінки.

Отже, по самим суворим правилам, під час Великого посту не можна вживати:

• всі продукти, в складі яких є м'ясо і м'ясні продукти

• продукти, що містять молоко і молочні інгредієнти, в т.ч. сухе молоко

• всі продукти, що містять яйця

• рибу (за винятком деяких днів)

• рослинна олія (за винятком деяких днів)

• алкоголь (за винятком вина в деякі дні)

Але навіть під час самого суворого посту можливі деякі винятки: рослинне масло і виноградне вино можна вживати по суботах і неділях (крім суботи на Страсної седмиці). Рослинна олія дозволяється їсти в дні пам'яті найбільш шанованих святих. Також можна готувати рибні страви в святкові дні - на Благовіщення Пресвятої Богородиці (7 квітня) і Вхід Господній в Єрусалим (остання неділя перед Великоднем). Рибну ікру дозволяється їсти в Лазареву суботу (напередодні Вербної Неділі). Як виняток можна урізноманітнити меню морепродуктами: кальмарами, мідіями і креветками. Зверніть увагу, що у Великий піст особливо важливо своєчасне вживання перших і других страв в гарячому вигляді.

Продукти, які можна вживати під час посту:

• домашні заготовки: соління і квашення, мариновані овочі та ягоди, соки та варення

• заморожені і свіжі овочі, фрукти і гриби, а також горіхи, бобові, насіння, сухофрукти

• зелень і прянощі в усіх видах: вони здатні урізноманітнити будь-які страви

• пісні продукти: соєвий майонез, соєвий йогурт, соєве молоко, соєві сир і сир, а також пісні спеціальні солодощі (які не так давно з'явилися на прилавках супермаркетів)

• крупи, хліб і хлібобулочні вироби без здоби.

У той же час раніше вважалося великим гріхом вживати в їжу під час Великого посту продукти з білої муки. Можливо, є сенс замінити її цільнозерновий, адже вона набагато корисніше.

Завершується Великий піст 14 квітня, а 15-го квітня 2012 року всі православні християни святкують Великий Свято Святої Пасхи - Світлого Христового Воскресіння.

Щоб нічого не переплутати, найзручніше користуватися календарем, де чітко по днях написано які продукти можна і не можна вживати в їжу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю