Усі новини

До чого призводить переїдання?

До чого призводить переїдання?

Переїдання, як відомо, призводить до ожиріння, хоча це не єдина проблема, що виникає після систематичного переїдання
У нашій країні увійшло в звичку у свята переїдати, причому так, що потім доводиться звертатися за допомогою до лікаря. Переїдання, як відомо, призводить до ожиріння, хоча це не єдина проблема, що виникає після систематичного переїдання.

У добу глобалізації ходити пішки люди практично розучилися, особливо в великих містах. Це неминуче призводить до накопичення калорій в організмі, які перетворюються в жировий шар, подібно ведмедям. Але на відміну від ведмедів, цей жировий шар не допомагає людині пережити зиму, а навпаки, губить його здоров'я. Але чому ж у багатьох людей виникає апетит, який неможливо приборкати і доводиться через це постійно переїдати? За відчуття голоду і ситості відповідає нервова система, а точніше гіпоталамус, який дає сигнали організму, коли потрібно підкріпитися і коли вже досить їсти. Але дуже часто цей орган може давати помилкові сигнали, наприклад, якщо маленьку дитину насильно змушують їсти, щоб він виріс великим. Дитина в результаті набуває почуття постійного голоду, через що змушений постійно їсти, причому всі підряд. Коли ця дитина стає дорослою, його апетит тільки збільшується через збільшення маси тіла і енерговитрат.

Але чи завжди переїдання призводить до ожиріння? Ні, не завжди, але проблем у людини, який зовні виглядає струнким, не менш зі здоров'ям. Через постійні навантажень на печінку, шлунок, порушується робота цих органів, що може привести до виразки шлунка, накопичення каменів або гастриту. Серцево-судинна система теж отримує сильний удар, адже кровоносні судини забиваються бляшки холестеринів, внаслідок чого порушується нормальний кровообіг. Люди, які постійно передають, завжди страждають підвищеним артеріальним тиском, нерідко призводить до гіпертонічним кризам. Надлишок вуглеводів в організмі дуже часто призводить до цукрового діабету.

Багато людей помилково думають, що рідкісні переїдання, як правило, у свята, не впливають на організм. Під час застілля, коли ще й алкоголь присутній, людський організм ще більше піддається навантаженням, ніж під час регулярного переїдання.

Для того щоб не мати проблем зі здоров'ям і зайвою вагою, намагайтеся побільше рухатися. Після ситного обіду не потрібно відразу ж лягати спати, краще посидіти або піти на прогулянку з собакою.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю